Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség után mennyire lett...

Terhesség után mennyire lett csíkos a hasatok? A bőr esetleg lóg rajta?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett csíkos a hasam és a bőr sem lóg rajta. Én amikor 25 évvel ezelőtt terhes voltam, és növekedni kezdett a hasam, testápolóval kenegettem és maszíroztam.És arra is vigyázni kell nehogy elhízzál a terhesség alatt, táplálkozz rendszeresen, többször keveset.
2010. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Hát én átmentem kenguruba. Van egy kis erszényem azóta, megnyúlt a bőr. Én mondjuk annyit ettem ami háromnak is elég lett volna, tehát a bőrömet nem csak a gyerkőc méretének a növekedése terhelte hanem még a hízás is. Cirka 50 kg-ot híztam a babatervezéstől a megvalósításig, másfél év alatt. Te ne ess ebbe a hibába!
2010. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én összesen 8kg-ot szedtem fel, ebben már benne volt a víz is, a babám 3900-al született és mindenhol repedtem!! Hasamon nagyon, de a combomon, derekamon, még a vádlimon is. Nem is értem, nem volt olyan nap, hogy ne kentem volna be! Nekem azt mondták, ez alkat kérdése. Ja és utolsó hónapban repedtem, 8 hónapig nem látszott semmi :-(
2010. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem utolso napon repedt ki tenyernyi teruleten a hasam. Azt hittem, hogy majd jol ki fogok borulni, ha ez bekovetkezik, de nem erdekel. Sajnos szerintem ez genetika...
2010. ápr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
hat az en hasam ki van csikosodva mar vagy 1 honapja,38 hetes vagyok es en hiztam 35 kg-ot.elege feszes a bor a pocimon,nem fog logni ha szules utan lekotod
2010. ápr. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
a bor nem log a hasamon, viszont a koldokom kicsit maskepp nez ki, ami nem nagyon tetszik. Illetve a koldokom koruliu bor nem olyan feszes, de a borom szerencsere nem lett csikos.
2010. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csíkom egyáltalán nincs, igaz sosem híztam 9 kilónál többet. Semmilyen "csodakrémet" nem használtam, a testápolót se bírom (főleg nyáron nem, amikor terhes voltam). Szerintem ez genetikailag kódolt. A 4. terhesség után maradt egy kis pocim, de remélem, még az is lemegy, ha már nem fog szopizni a kislányom.
2010. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
ez sajnos alkat kérdése.... terhesség alatt alig 9 kilót híztam, amiből 8 lement a szüléssel. De így is a 8- hónap környékén becsíkozódott a hasam és most közel 1 évvel szülés után is csíkos és lóg :( hiába kentem, ettem rendesen, egészségesen :(
2010. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
2 gyereket szültem (28 és 37 évesn), egyik baba sem volt kicsi. A hasam nem lett csíkos, de a bőr kicsit megnyúlt, annyira nem vészes.
2010. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

előző

Anyukám 3 gyereket szült, (engem és az ikerhugaimat) és neki sem lett csíkos a hasa, pedig a hugaimmal hatalmas hasa volt.

2010. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!