Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki végig mandulaolajat használt a terhesség alatt, és mégis csíkos lett?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy csak azok írjanak, akik ilyen olajat használtak, és már megszületett a babájuk. Köszi
2010. dec. 24. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt használtam és nem lettem csíkos, de ez nem annak a függvénye, hogy mit használunk, hanem, hogy milyen típusúak vagyunk...egy ismerősöm is ezt használta és tele van csíkokkal...Akármit használ az ember, ha olyan alkat, akkor így is úgy is csíkos lesz, maximum kevésbé.
2010. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, hajlam kérdése. Ha hajlamos vagy rá, hiába kened, max. valamennyire segít, de attól még lesznek csíkok sajnos.
2010. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tuti hogy hajlam kerdese, en megvettem a legdragabb olajat, kentem az elejetol, megis csikos lett a hasam. :(
2010. dec. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 3 héttel lett csíkos a pocim, pedig akkor már azt hittem megúsztam...szerencsére nem nagyon, de hát akkor is, hiába mandulaolaj és társai...
2010. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos tenyleg genetika. En konkretan mindenhol csikos lettem, pedig mindent hasznaltam... Most 8 honappal a szules utan is nagyon latszik, de allitolag evek kerdese..., es feheredni fog Waiting...
2010. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mandulaolajas testápolót használok ( Creme 21 ), igaz, nekem elég későn szólt a védőnőm, 5 hónapos koromban, amikor már igencsak becsíkosodtam, el kezdtem ezt használni, és azóta csak minimális csíkom lett, de egyébként a családunkban mindenki "görög dinnye" volt a terhessége alatt, úgyhogy nem is csodálkozom a dolgon...

36 h km.

2011. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!