Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van akkor ha elfolyik a...

Mi van akkor ha elfolyik a magzatviz és nincs autónk? Hivjak mentőt vagy taxit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 17:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
kb.10 percnyire van járművel a korház
2010. ápr. 27. 17:41
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Én a taxira szavazok, bár ha a magzatvíz folyik el, akkor azért az már kicsit sietősebb, és ha nagy a forgalom/messze laktok, akkor jobb a mentő. De ha nem kell messze menni, akkor én maradnék a taxinál. Ha meg csak fájások vannak, akkor simán taxi.
2010. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

:DDDDDD

MENTŐT!!! Az biztonságosabb,a taxi nem száguldozik Veled a kórházba,és szakszerű segítséget sem kapsz a taxis bácsitól.

2010. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

:DDDDDDD

Ja,és a taxi nincs ingyen!

2010. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
alapesetben mentőt kéne hívni, de egy taxi gyorsabban bevisz véleményem szerint.....persze függ a körülményektől, mert ha pl 8. hónapban folyik el, akkor inkább mentő....vagy megkérném az egyik szomszédot, barátot, nekem a barátnőm felajánlotta, hogyha nincs ott a férjem, akkor nehogy én vezessek a kórházba....
2010. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
hát mikor ki akartam hívni az ügyeletet a másfél éves fiamhoz, akkor egyszerűen csak leráztak, h csak akarat kérdése h bemenjünk, ja meg olyat is hallottam, h valaki kihívta a mentőt és azt mondták neki, h a mentő nem taxi...:)....kicsit bizalmatlan vagyok
2010. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

17:47-a betegjogi képviselő nem fog lerázni, ha bepanaszolod az ügyeletest



amúgy mentőt hívjon a kérdező, ne taxit

2010. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én taxival mentem szülni:)
2010. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

én miútán elfolyt a magzatviz lezuhanyoztam, és autóval mentünk a korházba, ami 50 km-re van tőlünk. nem kell azért rohanni. nekem rögtön 5 perces fájásaim voltak

burokrepedéstől számítva pont 4 óra múlva már a kezemben volt.

7 hetes kislány anyukája

2010. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szülésfelkészítőn azt mondták, hogy ha dugó van, vagy vérzés, vagy hirtelen indul a szülés, akkor mentőt hívjunk. Tudni kell, hogy veszélyhelyzetben (pl. placentaleválás miatti erős vérzés, koraszülés) a mentők nem feltétlenül a kért kórházba visznek, hanem a legközelebbibe! Ha nincs különösebb gond, akkor a terheskönyvbe beírtba is bevisznek.
2010. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!