Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki hasonló helyzetben?...

Valaki hasonló helyzetben? Tudat alatt blokkolnám a dolgokat? Vagy csak genetika?

Figyelt kérdés

Harmadik gyerek, az előző kettőt túlhordtam, indítani kellett, így is nehezen tágultam. Most az elejétől győzködöm magam, hogy be fog indulni magától, vajúdhatok itthon,(egy ideig) nem kell kórházban ágyhoz kötve. Ma van a kiírt időpont, és egyben vagyunk. Egy hete kb minden este vannak fájásaim bár rendszertelenül, de semmi. Azt hiszem ma beletörődtem, nem figyeltem a fájásokat nem foglalkoztam a dologgal, megbékéltem a túlhordással, indítással, és most esett le, hogy nem voltak fájások este...

(Egyébként a 12 hetes uh szerint 30.-án töltöttük a 40. hetet), és a nagy beletörődésben most azon jár az agyam, hogy nem kéne e magam tovább győzködni.... Tudom hülyén hangzik, de elég érzékeny és összeszedetlen vagyok mostanában, úgyhogy csak kíméletesen... 😅



2016. nov. 4. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, szerintem tök mindegy hogy szugerálod e magad, attól nem hiszem hogy hamarabb jön. Én az elsőt 2 héttel, a másodikat 1 héttel hordtam túl, pedig már nagyon mentem volna a 38. héttől szülni.
2016. nov. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem magàra a szülés lefolyàsàra tudsz ìgy befolyàssal lenni. A szülés megindulàsa inkàbb konkrét okokhoz kötött. Ha nem indul be,annak oka szokott lenni.

Próbàld ki a hàzi praktikàkat: szex, tonik, nagy sétàk stb.

Könnyű szülést! Szurkolok.

2016. nov. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Úgy látszik, a kérdezőt is megfertőzték a fészbukos "minden fejben dől el" bölcsességek. Jó lenne ezt elfelejteni, mert mondjuk ez a dolog pont nem. Hormonok együttes működésétől indul be a szülés, nem lehet befolyásolni, ki kell várni.
2016. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az orvosom és a szülésznőm tanácsára 40+4 napra megittam a bábakoktélt.. második babánál, első császár volt, most pikk-pakk szültem.
2016. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első 40+2 császár

Második uh szerint 41 menszesz szerint 42+4 szülés

Most várom a 3.-at,nem görcsölök rajta h túl fogom e hordani.Döntse el most is a babám h mikor szeretne jönni 😊

2016. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!