Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti is megharagudnátok ezért a...

Ti is megharagudnátok ezért a legjobb barátnőtökre?

Figyelt kérdés
A terhessége alatt minden nap beszéltünk, nekem van egy 4 hónapos kislányom, így töb tapasztalatom volt a terhességgel, szüléssel, mint neki, sokszor keresett tanácsért. Az utóbbi időben már éjszaka is hívogatott ezzel-azzal. Kedden ügyelt a fogadott orvosa, bement vele megbeszélni a szülésindítást (túlhordta a babát). Én kedden küldtem neki sms-t hogy mit mondott a doki, mikor indítják, hogy van. Erre már nem kaptam választ. Állítólag szerdán már megszült, de az óta sem írt vagy hívott. Legalább egy sms-t dobhatott volna róla. Vettem a picinek egy csomó mindent, amit tudom, hogy a barátnőm szeretett volna, de nem volt rá pénzük. Azon gondolkozom, hogy inkább odaadom s húgomnak (decemberben szül), meg sem érdemli a barátnőm az ajándékot. Nem is igazi barát, ugye?
2016. nov. 5. 06:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Lehet megviselte a szülés lelkileg akár testileg és csak magányra vágyik, szerintem várj még pár napot , én aa helyedben megpróbálnám felhívni ha nem jelentkezik, elvégre neki jobban szüksége van most a támogatásra
2016. nov. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Vagy inkább te nem vagy igaz barát...azt sem tudod,mi történt vele,de már besérültél,és vagdalkozol!

Egy barátságnak ennél többet kell elbírnia!

2016. nov. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy annyira rosszul lenne, mert a facebook falára posztolgat 2 óránként.
2016. nov. 5. 06:33
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy pont rosszkor kapta meg az sms-t, akkor nem tudott válaszolni, azóta meg sok az új gratulálós, a tiéd "elveszett". Én mindenképp felkeresném újra, akár telefonon, akár személyesen. Ennyitől nem szabad tönkre mennie egy barátságnak!
2016. nov. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy a napokban annyi smst és üzenetet kapott, hogy elfelejtett válaszolni. Én is jártam így, hogy később akartam válaszolni, aztán kiment a fejemből. Dobj meg egy üzit, vagy írj neki face-en.
2016. nov. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen volt nálunk is. Még nem szült meg én voltam a legjobb barátnő. Egyébként ő hamarabb szült. Aztán mikor megszületett és hivni akartam hogy mikor mehetünk azelőtt közölte velem hogy nem akarja bemnejünk.

Azt nem indokolta miért. Majd kesőbb hivtam de akkor már nem regált.

Én megsértődtem. Aztán kaptam tőle egy smst hogy én vagyok a paraszt mert meg sem látogatom a kisfiát.

Aztán kiderült azért volt ilyen mert állandóan bőgött mert nem volt ügyes.

Aztán már össze jartunk mikor én is megszültem de utána annyira okos lett hogy mindent megakart nekem mondani hogy csináljam.

Azóta nem beszélek vele. Ennek már 3 éve

2016. nov. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Na köszi a lepontozást.

Kb leirtam milyen tapasztalatom volt nekem.

Nagy taps a lepontozónak. 😧

Gyöktörzs

2016. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Egyetertek az 1-es,2-es, 4-es es 5-os valaszoloval.

Ha tenyleg baratok vagytok akkor ez egy nagy hulyeseg lenne ha ilyen miatt szakadna meg a kapcsolat. En nem izelnek ezen a baratnommel szemben hogy huu nem valaszolt azota se. Te is tudod milyen mikor megszuletik a babad, halom uzenet, tiszta ujdonsag az egesz teljesen mashol jar az ember stb.. dolgozza fel az uj elmenyeket. En is volt akinek elfelejtettem irni vagy valaszolni pedig nem akartam elfelejteni. Peobald felhivni.

2016. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem értek egyet a fenemód megértő emberekkel, mert igen is a legjobb barát az akit ugyan úgy tudósitani kell arról mi a helyzet vele és nem tudom olvastátok e de a közósségi oldalra meg posztolgatja a képeket oda nem rest időt szánn?
2016. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én keresném a helyedben a barátnődet, nem tudhatod mi áll a háttérben ami miatt nem tud/vagy esetleg nem akar keresni. Beszéljétek meg, nehogy emiatt dobjátok ki a barátságotokat.

Sajnos az én legjobb barátnőmmel megromlott a kapcsolatom, elköltözött 200 km-el arrébb, de ettől függetlenül találkozgattunk, beszélgettünk napi szinten, és amint megtudta, hogy babát várok alig keres, ha keres is akkor csak arról beszél, hogy vele mik történtek, ránk, és a babára szinte nem is kérdez, mintha nem is érdekelné, hogy "mivan a legjobb barátnőjével és a babájával". Az ilyen a nem igazi barát.

2016. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!