Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy ágyas szoba vagy 4ágyas?...

Egy ágyas szoba vagy 4ágyas? Ti meiket választanátok?

Figyelt kérdés
2hónap múlva jön a második babám.Ma kérdeztem a korházat mik változtak azóta.Nos,4ágyas szobák lettek ahol 24orába veled van a pici szülés után szinte egyből.Illetve van egy ágyas szoba ami 2500ft/nap.Itt szülés után pihenhetsz és utána kapod meg a babát.Hajlok az egy ágyasra mert ott éjjel csak az én babámhoz kellene alkalmaszkodnom és szülés után pihenhetnék picit.Az elsőnél is aznap még menni se tuttam.De,bizonytalan vagyok segítsetek.:)
2016. nov. 10. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy ágyast választanám, de ha jól vagyok, akkor egyszerre kérném a babát.
2016. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Egy ágyast választottam. Az első gyerekkel veszélyeztetett voltam, egy 4 ágyasba fektettek ahol volt rajtam kívül 3 friss anyuka. Egy baba tuti sírt, napközben egymásnak adták a kulcsot a látogatók. Így nem lehet pihenni, szoptatni.
2016. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én első babócámat várom, ahol szülni fogok 3 ágyas szobák vannak, plusz egy szoba ami egy ágyas, és az 12.000Ft/nap. Foglalni nem lehet, akkor mehetünk oda, ha épp üres.

Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk a 3 ágyasba se apuka, se rokonok nem jöhetnek be, csak üvegfalon nézhetik a babát, az egyágyasba viszont bejöhetnek a látogatók pár órára, beöltözve. Váltani már nem szeretnék, de mivel apuka tudja, hogy szülésnél nem tudna bent lenni, mert nem bírná ezért az alatt a 3-4 nap alatt meg sem foghatja, és ez nagyon nincs rendben.


Én nekem kényelmesebbnek tűnik ahol egyedül vagyok, mert sokan panaszkodnak, hogy hol az egyik baba sír, hol a másik, így nem nagyon tudja kipihenni magát senki. Tehát sokkal nyugodtabb, és jobban tudtok a babáddal egymásra koncentrálni.

Mivel neked már nem első baba, tudod mit, hogy kell csinálni, nem vagy rászorulva a másik anyukák tanácsára, hogy 3 ágyasba menj, mert egyedül csak ennyi előnye van. Unatkozni biztos nem fogsz, mindegy melyikbe mész.


35hkm

2016. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél négy ágyasbana voltam,hárman voltunk. Valaki gyereke mindig bömbölt. Én hulla fáradt voltam,semmim nem fájt ugyan,a wc és zuhanyzó undorító volt.

Most a másodiknál vipbe voltam, 13700 /éj volt. Sokkal jobb volt,a harmadiknál is ki fogjuk fizetni rá.Most mondjuk nem voltam fáradt se alapból.

Első és fő szempont a viphez nekem a saját wc és zuhanyzó volt. Nagyon nagyon kritikus vagyok ezekkel,a lányomat is inkább bokorba pisiltetem 4évesen,mint bármi köz wc-be.

2016. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4vagyok

Ja itt se lehet bejönni,csak a vipbe a látogatónak,de nem kell beöltözni se. A többibe a többi anya miatt nem lehet bemenni. Ugyanúgy benéztek ide is a növérek,napi többször is,éjjel és nappal.

2016. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen az egy ágyasba mentem volna mindegyikkel, ha tehettem volna, de egyiknél sem volt rá lehetőségem sajnos.
2016. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó lett volna 1 ágyas, de ahol én szültem ott 3 ágyas szobák voltak, minden szobához wc, zuhanyzó. Ha teheted akkor menj 1 ágyasba, nekem jobb lett volna ha egymagam vagyok. Ott a baba 0-24 be velem volt, azt nem bánom, bár pihenni nem igazán tudtam így, de jobb volt sokkal h tudtam h ott van, vigyáztam rá. Le lehetett volna adni a csecsemősöknél ha úgy van h pihennél v valami, de ott csak síratják a babákat, láttam mit csinálnak... inkább vele voltam végig.
2016. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ágyast mindenképp. Voltam egy és két ágyasban is, a kettő még elviselhető volt (nekem), de az egyágyas jobb. Itt külön fürdő volt a fizetős szobákhoz, ami szerintem szuper.
2016. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy ágyasban voltam első babával. Egyáltalán nem bántam meg. Saját fürdőszobám volt,kiságy,pelenkázó,kiskád. Volt egy konyharész is mikrohullámúval és hűtővel. A baba velem volt,nyugodtan voltunk mindketten. Látogatni jöhettek abba a szobába reggeltől este 10-ig. A többágyasnál csak üvegfalon,ahogy a többiek írták. Én külföldön szültem, 25€ volt a szoba/éjszaka.
2016. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1 ágyast

ahol én voltam, 7000 volt /éj, de bőven megérte. Ide bejöhetnek a látogatók, egyszerre többen is, a többibe nyilván a többi anya miatt nem, és mivel kicsi az a rész, ahol látogatni lehet, mindenkihez egyszerre csak 1 ember mehet. Plusz itt saját fürdő-wc, nem kell alkalmazkodni. Az összeg meg amit kérnek nálatok egy vicc, nagyon barátságos ár, én tuti kifizetném.

2016. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!