Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan akivel nem a férje...

Van olyan akivel nem a férje megy be a szülésre, hanem pl. az édesanyja?

Figyelt kérdés

Férjem nagyon lelkes, jön is minden vizsgálatra kísérni, csak a szülésre nem szeretne bejönni, nem nagyon bírja az ilyesmit (igen, tudom, hogy a fejemnél állítólag nem lát semmit). Én ebben támogatom, megmondom őszintén, hogy eléggé maradi vagyok ebből a szempontból, nem nagyon örülnék, ha bejönne, annak ellenére, hogy nagyon bensőséges a kapcsolatunk, egyedül viszont nem szeretnék benn lenni, arra gondoltam, hogy édesanyám bejöhetne velem, ő eleve mégiscsak szült már, és vele is nagyon közeli a viszonyom, stb...


Ez nagyon furcsa dolog, vagy más is volt már így?



2016. nov. 10. 21:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem ti lesztek az elsők a tortenelemben:) ha nektek igy jó,akkor hajrá,igazabol ja bekiser valaki,akkor az azert van,hogy tamogasson teged,ha te anyukadat erzed erre alkalmasnak hivd őt! Könnyű szulest neked:)
2016. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Én nem tudom még hogy nálunk hogy lesz.

Én pl. örülnék édesanyámnak is, ha foghatnám közben a kezét mert szerintem nagyon nagy erőt adna ez nekem mivel még csak az első babát várom és nem tudom mire számíthatok.

Viszont ő külföldön lakik és a szülés meg ugye akármikor beindulhat tehát szerintem kevés az esély arra hogy pont akkor ő itt lesz. Csak annyit tudok hogy amikor megszületik a babám akkor egy jó ideig nálunk lesz hogy segítsen, de hogy szüléskor hogy lesz ez még kérdéses.

2016. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
A volt menyem mellett is az anyja volt ott.
2016. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy Nektek a legjobb.

Én mondjuk el sem tudtam volna képzelni, hogy ne a gyerekem apja legyen velem, mikor szülök.

2016. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az apás szülés ~ 15 éve "divat", megengedett.
2016. nov. 10. 21:47
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az első szülésemnél az Anyukám volt bent. Örültem neki, csodálatos élmény maradt mindkettőnknek.
2016. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Ha senki nem lesz bent, azt is elfogadhatonak erzem.

Ketto szulesnel bent volt a ferjem. Harmadiknal nem.

2016. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem az anyámmal vállaltam a gyereket, így nyilván nem vele mennék szülni.
2016. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanez a helyzet nálunk is.

Párom minden vizsgálaton ott van velem, támogat, de mindketten tudjuk, hogy a szülőszobába nem tudna bent lenni, nem bírná, sajnos. Én nem erőltetem, mert nem szabad! Ezt ő neki kell érezni. Kintről fog drukkolni nekünk. :)

Ezért velem is édesanyám jön be, szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk, mintha a legjobb barátnőm, és a testvérem lenne egyben.

Semmi rossz nincs ebben, sokan vannak így szerintem.


36hkm

2016. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Én a tesómnál voltam bent mind a 2 gyerköc születésénél, nekem nem furcsa.
2016. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!