Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Készültél valahogy a szülésre?...

Készültél valahogy a szülésre? Kismamatorna? Relaxáció? Stb?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
nem.
2016. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem.
2016. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Semmi értelme nem volt.
2016. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem keszultem
2016. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, készültem. Kismamatorna (nem sokszor), jóga, plusz fájássegítők..majd megcsászároztak :S
2016. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Intimtornáztam (erre egy gyermekkori sérülés és annak következményei miatt volt szukseh) és kismamatornáztam is, mert jól esett és rettenetesen fájt a derekam, ha kihagytam. Sokat olvastam is a szülésről, mert rettegtem tőle és gondoltam ha jobban megismerem a témát, akkor nem lesz annyira rémisztő, de ugyanúgy rettegtem tőle. Végül egy nagyon gyors és könnyű szülésem volt, két óra múlva már sétáltam, pár óra múlva már simán ültem a fenekemen, pedig volt gátmetszésem is.
2016. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Én sehogy sem készültem, szó szerint. A védőnő valami szülésfelkészítőre is akart küldeni, de rögtön lepattintottam,engem nem érdekel az ilyen. Igazából a szülés sem érdekelt, csak az eredménye :) Nem olvasgattam, nem néztem videókat, sőt beszélgetni sem voltam hajlandó a témáról. Mielőbb gyorsan, biztonságosan túl lenni rajta így, vagy úgy!A 32. hétig dolgoztam, sokat túlóráztam, aztán hazamentem, és bezuhantam az ágyba.Kb ennyi volt.
2016. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2016. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A második szülésemre hipnoszülés tanfolyammal készültem, csodálatos szülés volt és rövidebb kevésbé fájdalmas, mint az első!(www.oromteliszules.hu)
2016. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem fogok készülni, nem szeretek semmire se készülni, majd jön magától minden.

Első babámat várom.

2016. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!