Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek "csak" vagy főleg a...

Akinek "csak" vagy főleg a dereka fájt szüléskor, annak is eléggé erősen fájt ahhoz, hogy felismerje, hogy indulni kell a korhazba?

Figyelt kérdés
Nekem a jóslók alatt is inkabb csak a derekam faj es aggodom, hogy vajon, ha a szülési fajasok is igy kezdodnek vajon tudni fogom e, hogy indulnom kell...
2010. ápr. 28. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ezt már én is megkérdeztem a védőnőmtől.Az a fájás is ugyanolyan rendszeresen jön majd elő,mint ha a hasunk fájna.Ha lesz egy rendszer,pl pár perces,és erősödik akkor valószinü hogy megindul a szülés.Nekem is általában csak a derekam fájdogál,hát kiváncsi leszek.37+3hetes kismami
2010. ápr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A második gyerekemnél csak a derekam fájt.Nem néztem időt,4 hetem még lett volna.A család zavart a kórházba.Ott burkot repesztettek és 20 perc alatt végeztünk is.

A harmadik babánál is hasonló volt.Egy iszonyú erős hasi fájással indult,aztán csak a derekam fájt.Mivel ezt a babát meg túlhordtam,így én gondoltam,hogy ez szülés lesz!

2010. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem csak a derekam fájt, fogalmam nem volt róla, hogy ez már AZ. Csak fájt, és fájt. Semmi rendszeresség nem volt a dologban, egyszerűen csak nem akart elmúlni. Este 10-től éjjel 2ig otthon ültünk és vártuk hogy ebből mi lesz vajon. Aztán úgy gondoltuk inkább bemegyünk a kórházba, hátha... És már akkor 2 ujjnyira nyitva voltam. Nekem végig csak a derekam fájt, a hasam nem. Párom masszírozta, nagyon sokat segített!!!

2010. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!