Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor az anyukát letakarjá...

Szüléskor az anyukát letakarják deréktól lefelé minden kórházban? (és a Szent Imrében Bp-en? )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem takartak le. Miskolcon szültem. Végignézhettem ahogy kibújik a kisfiam, nagy élmény volt. Bár utána amikor a doki összevarrt azt már nem néztem...
2010. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Engem se takartak le, én Egerben szültem.
2010. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Miskolc. A két lábamra húztak valami zsákszerűt, de deréktól lefelé nemhogy letakartak vona, hanem egyenesen kitakartak. :-)Ha nem lehunyt szemmel toltam volna, akkor azt is láthattam volna, amint kibújik a kisfiam.
2010. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Szent Imrében szültem, és nem takargattak. Ez eszembe sem jutott. Apa ott volt mellettem, látott mindent. A fejemnél volt, oldalt, olyan pici volt a szülőszoba, hogy jól mozizhatott a szaftos részleteknél.
2010. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ngem sem takartak le Debrecenben.
2010. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Szent Imrében szültem és engem sem takartak le. Apa mégcsak nem is a fejemnél állt, hanem a lábamnál:). Szóval látott mindent.
2010. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szent Imrében szültem,nem takartak le, de felesleges is lett volna, hiszen a szívhangmonitor és fájásmérő a hasdon van- úgyis csak útban lett volna, meg szerintem engem is zavart volna. Az tök jó volt, hogy a saját hálóingemben kezdtem el vajúdni, és az is maradt rajtam - én ennek örültem! :-) a szülőágy nem vízszintes volt, hanem meg volt döntve kényelmesre, én a nagy hasamtól egyébként semmit nem láttam, apa a fejemnél állt, ő sem a véres valóságra volt kiváncsi. Csukott szemmel nyomtam és egyszer csak nyitom ki a szemem és már rakták rám a fiacskámat. :-)

tökjóvolt!

Nagyon jó volt szülni a Szent Imre kórházban.

A szülőszobán utána ott van a fürdető, öltöztető, a gyereket nem vitték sehova, hanem végig ott volt mellettünk, féjem mellett állt és szemmel tartotta, majd a kezébe is nyomták és amig varrtak össze én is őket néztem!

2010. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kútvölgyiben szültem. Nem takartak le, de nem is értem miért kéne???
2010. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Veszprémben szültem.

Kórházi hálóing volt rajtam, amit szüléskor derékig fel kellett húzni. Felül rejtve voltam, alul nem:)

De miért kéne letakarni? Akkor nem látja a szülésznő és a doki, hogy mi a helyzet:)

2010. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak az apa miatt tettem fel ezt a kérdést:-) mire készítsem fel...
2010. máj. 7. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!