Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordul, hogy minden előzete...

Előfordul, hogy minden előzetes jel nélkül indul meg a szülés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. reggel a ctg-n még nem látszik semmi, vagy nincs hasmenés, derékfájás, stb...és este/hajnalban megindul a vajúdás?
2008. okt. 6. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ilyen is van,ismerőseim között is.De van olyan is akinek napokkal előtte kezdődik.
2008. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elő. Barátnőm reggel volt nst-n, nem tűnt szülés-gyanúsnak, vizsgálat után kb egy órával ért haza, megebédelt és indult is vissza a kórházba azzal a lendülettel. Semmire sem volt idő, a szülészetre érés után fél órával már kint volt a baba, tehát elég nagy lendülettel indult meg a vajúdás. Annyi ideje sem volt, hogy szóljon bárkinek.
2008. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a 40 hét utolsó napján a reggeli nst semmit nem mutatott, amúgy 2 ujjnyira voltam kitágulva, de fájás semmi. Ha már 3 ujjnyira lettem volna, nem engedtek volna haza. Délelőtt még sétáltunk, mint korábban is, és estefele, úgy 5kor elkezdett folyni a magzatvíz. Éjfél után már a baba a kezemben volt.
2008. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán előfordulhat! Én, a 40. héten, este 7.30-kor voltam Ctg-n,ahol a gép még nem mutatott semmit, és én sem éreztem semmit. Majd éjszaka 3-kor 2-3 perces fájásokra ébredtem. 4-re bementünk a kórházba,akkor már 4 ujjnyira nyitva volt a méhszáj, és 6-ra már meg is született a kisfiam.
2008. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A kiírt napon még voltam vizsgálaton. A CTG alig, alig, alig mozdult. A méhszájam c3000 volt. Teljesen zárt voltam.A vizsgálat kora délután volt. Hazamentem és este, egyik pillanatról a másikra beindultak a görcsök. Egyetlen előzménye a rosszkedvem volt. De én azt hittem, hogy az időjárás miatt van.

2008. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolótól kérdezném, hogy a rosszkedv az mennyivel szülés előtt kezdődött? Én szombatra voltam kiírva de még mindig semmi jele, hogy jönni akarna a babó. Viszont két napja rossz kedvem van, pedig semmi okom rá.
2008. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezett vagyok. A rossz kedvem szülés előtt egy olyan 6-8 órával kezdődött. minden rossz volt, nagyon nyűgős voltam. Legszívesebben mindenkibe és mindenbe belerúgtam volna.
2008. okt. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2008. okt. 7. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!