Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésre kit visztek be?

Szülésre kit visztek be?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3-dik vagyok.Kulfoldon elek, szoval anyukam nem tudott volna, a ferjemet meg nem akartam, tekintve hogy meg nem tudtam milyen lesz az elsonel.Nem akartam hogy esetleg olyat lasson amit en nem akarok.Itt van fogadott orvos, de nem jon be a szulesnel, csak a terhesseg alatt latod.Szulesznot nem lehet fogadni, aki epp dolgozik annal szulsz, szoval nem ismered.Igy a vegen jo volt, hogy a ferjem velem volt.Akkor abban a helyzetben a leheto legtermeszetesebb erzes volt.Nem bantuk meg.Es hat az apukak ugy meg tudnak hatodni.Az nagyon szep volt...
2016. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az első utàn nem igazàn érdekelt lesz e bent vki velem vagy sem. Az ex férjem bent volt az első gyereknél. De mintha ott se lett volna. Semmit nem ért.

A màsodikkal a férjem nem akart bejönni, ha kértem volna bejön, de nekem nem volt fontos. A két baràtnőm kìsért a kórhàzba, az egyikük maradt velem. A férjem meg odakint izgult. Nagyon szét volt esve, vele sem mentem volna sokra. De szülés utàn ahogy "rendbe tettek" azonnal jött és ott is maradt velem az őrzőben. Utàna vitte haza a nagyfiam amikor a szobàba toltak gyors tesó kukkolàs anyai puszi ölelés és hazamentek,mert màr este 9 volt a nagynak meg suli màsnap.

Tök jó volt ìgy. Tudtam hogy ott van,de nem idegesìtett és ő sem izgult hogy ez mennyire fàj nekem stb..


Szerintem ez alkat függő. Nem mindenkinek kell dìszkìséret,ahogy nem is minden pasi bìrja ezt nézni.

Persze lehet okoskodni,hogy de a sajàt gyereke születik,meg milyen a nő,hogy nem engedi be stb... De mindenkinek magànügye. Mindenki csinàlja úgy, ahogy neki jó.

2016. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a fontos, hogy mindenkinek jo legyen, ne legyen kenyszer senkinek, senki ne erezze magat kenyelmetlenul.

Nekunk a ferjemmel egyertelmu volt, hogy bejon velem, nem is volt konkretan szo errol, hogy akkor hogy legyen, evidens volt neki is es nekem is, hogy bent lesz. A kisteso heteken belul erkezik, most is bent lesz.

De en abszolut tiszteletben tartom, hogy van olyan ferfi vagy no, akinek ez nem felel meg. Ok maskepp csinaljak, es kesz.

2016. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ferj-amugy is orvos. Ha nem jonne be haragudnek :)


Nekem hatalmas erot ad, hogy bejon. Nelkule nem is tudom MIT csinaalnek :) orvendek hogy nem merult fel resserol sem hogy nem jonne. Neki termeszetes.

2016. dec. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyedül voltam mind kétszer.
2016. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Férjem aki orvos. A fotósom. A dokim és a szülésznőm.

38hkm

2016. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem volt bent a szülés alatt, és a következőnél is ő fog bejönni. Szerintem fontos, hogy ott legyen valaki, aki nem idegen.
2017. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!