Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésre mit visztek magatokka...

Szülésre mit visztek magatokkal? Most állítom össze a táskát!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2010. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is most készítem össze, én ezeket teszem el:

2 hálóing

köntös

vizes papucs

sima papucs

2 törölköző

sok bugyi

Tena Lady Extra betét

1 WC papír

zsebkendő

popsitörlő

fogkefe

fogkrém

tusfürdő

pohár

evőeszköz

víz

szőlőcukor

2010. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

15:08:

Ja és az iratok:

Terhes kiskönyv

Személyi igazolvány

TAJ kártya

Házassági anyakönyvi kivonat (300 napnál nem régebbi) vagy apasági nyilatkozat

Leletek: vércsoport, hepatitis szűrés, AFP lelet, utolsó vérkép és uh lelet

2010. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én is mostanában pakoltam össze.


2 db hálóing,2 db törölköző,köntös,egy fürdős papucs,és egy amiben mászkálok,bugyik,zoknik,konyharuha,pohár,evőeszközök,zsepi,sima wc papír,nedves wc papír,betétek,pelusok,fényképező,hozzá elemek,iratok,szőlőcukor,innivaló,pénz,párom ruhája amit a szüléshez kell felvennie,hajkefe,tusfürdö,fogkefe,fogkrém,olvasni való,melltartóbetét,szpotatós melltartó,babám ruhácskája amiben haza lesz hozva,textilpelus,

2010. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Mellpumpát tegyek el szerintetek vagy kihagyható?
2010. ápr. 12. 15:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is épp hétvégén pakoltam, még kiegészíteném az előző listákat: mellszívó, bimbóvédő, mellápoló krémmel.
2010. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha adhatok egy jó tanácsot: nagyon ajánlom a Tena rögzítőbugyit. Jól fogja a hatalmas betétet, eldobható. Kettő van egy csomagban, patikában többféle méretben kapható. Kisnadrághoz hasonlít, én nagyon szerettem, amikor szültem.
2010. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én tanácsolom hogy vidd azt is(mellszívó)!nekem kellett,h jól beinduljon a tejcsi,mert a babám nem igazán szeretett szopizni!kis súllyal született és aluszékony volt!gyors,fájdalom mentes szülést neked
2010. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat mégegyszer! Végülis beraktam a mellszívót(AVENT, ezt ajánlották) remélem minden rendben lesz. Gyors sima szülést mindenkinek!!!!! :)
2010. ápr. 12. 21:27
 10/14 anonim ***** válasza:
wc-re ülőke
2010. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!