Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4. Csaszar? Kinek, hogy...

4. Csaszar? Kinek, hogy viselte a hege a 4. Terhesseget?

Figyelt kérdés

3 gyonyoru fiam van.

10,8 eves es 9 hos.

Egyre tobbszor gondolok egy 4. Babara.

Imadom a fiaim,de megis hianyzik egy kislany.

A 3. Terhessegem mar eleg nehez volt a vegen,sokat fajt az elozo hegem.

A mutoben kiderult,hogy nagyon vekony is volt.nem birta volna sokaig az osszehuzodasokat,ha elindul a kisfiam.

Az orvosom semmikepp nem ajanlott egy ujjabb terhesseget :(

De valahol megis bennem van.

Van valaki akinel hasonlo volt a 3. Es aztan megis sikerult kohordani meg egy babat egeszsegesen?

Mindenkepp varnek meg 2-3 evet.

Ne szedjetek le a fejem,tenyleg csak elmeletben jatszom a gondolattal.


2016. dec. 28. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerni nem ismerek,de itt gyk-n olvastam példát 4 császárra. Viszont ők "nem panaszkodtak". Nálad viszont a 3. is nehéz volt a végére, pedig a 2. és 3. között elég sok idő eltelt. És az orvosod sem akánlott többet. Én a helyedben megállnék itt, nem éri meg kockáztatni, a meglévő gyerekeidre is gondolj. Arra sincs gatancia, hogy kislány lenne. Szerintem próbáld elengedni ezt a gondolatot.
2016. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Snorri ***** válasza:
Azok, akik olyan szerencsések, mint te, és 3 császárt simán végigcsináltak el sem tudják gyakran képzelni, milyen súlyos szövődményeket okozhat egy császármetszés. Én tudom, pedig csak egy volt. Ezért ellenzi normális esetben egy orvos a császárt. Nálam oka volt, nyilván nálad is, de minél több műtét, annál nagyobb az esély a bajra. Én a helyedben nagyon megfogadnám az orvos tanácsát, és minden nap hálát adnék Istennek a három gyönyörű fiamért, és az egészségért, ami megmaradt. Ne legyél felelőtlen...
2016. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!