Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki annyira rosszul viselte első terhességét, hogy fél újból teherbe esni?

Figyelt kérdés
Szeretnék még egy gyereket a szívem mélyén, de a terhességemet olyan nehezen éltem meg, hogy félek, mégegyszer nem bírnám ki. Volt még így valaki? 16 hós a kislányom.

2016. márc. 7. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Perinatus-nál kértem segítséget. Azóta lett kistesó :)
2016. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy a sok hányás mellett biztos képtelen lennék ellátni egy pelenkás nagytesót. Aztán egyetlen védekezés nélküli együttlétből terhes lettem. Sajnos most sem vagyok jól, de azért ezt is túl fogom élni. Harmadik nem lesz. :D
2016. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem vagyok egyedi eset! Lehet nekem is segítségre lesz szükségem, bár még mindenképpen várnék a témával. Nálam is hányás volt, gyakorlatilag végig. Első négy hónapban napi 20-30 szor. Ki se tudtam kelni az ágyból sokszor.
2016. márc. 7. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam.Nem csak hányás volt hanem terhességi diabétesz ,gyomorégés,és a 20.héten még egy lepény biopszián is mert fennállt,hogy beteg a baba. Nagyon nehezen viseltem az elejétől a végéig a terhességet.Egyedül a császáros részről tudok pozitívan véleményt mondani. Volt,hogy terhesség után hánytam.vagy rosszul voltam arra gondoltam,hogy úr isten biztos nem.válalnék még egy babát még 1 x tutti..2 éves a kisfiam és bekattant nálam valami..elkezdtem vágyódni megint egy baba után. Belevágtunk de már úgy indultam.neki,hogy a legrosszabbra készültem fel.19 hetes terhes vagyok és eddig lekopogom semmi bajom.Se hányás ,görcs se semmi ..Én vagyok a legjobban.meglepődve ...nincs két egyforma terhesség gondolj arra hogy most a második neked is jobb lesz.
2016. márc. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!