Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyucik, ki hogy viseli/...

Anyucik, ki hogy viseli/ viselte a terhességet?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, de hetek ota kikészit a hányás. fogytam 3 kg-t. Mikor lesz már jobb?

Azt mondják fiuknál vannak rosszullétek, lányoknál semmi. Szerintetek?

Második terhesség, 7 évvel ezelőtt a fiamnál a 3. hónap után jelentek meg a rosszullétek a 9. hónap végéig.



2016. febr. 5. 10:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fiam van, soha nem hánytam vele, hányingerem sem volt.
2016. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én 6+6 hetes vagyok most...eddig semmit tünetem nincs, azon kívül, hogy nőttek és feszülnek az amúgy sem kicsi melleim... :/ rosszullét, hányinger egyenlőre egyáltalán nincs, csak az állandó fáradtság...
2016. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Lányt várok, és semmilyen rosszullétem sincs.

Pedig minden ismerősöm fiút jósolt, mondván a fiúknál szépülnek meg az anyukák. Én valahogy éreztem, hogy lány.

2016. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kb. az 5-15. hétig voltam nagyon rosszul, hánytam, gyenge voltam, kórházba is kerültem, fogytam 8 kilót.

Kislányt várok, szóval a fiús rosszullét nem jött be.

Utána egész jól voltam, reggelente voltam fáradtabb, fájt a fejem.

Már csak 2 hetem van, a reggeli kis rosszullét is elmúlt, most már a hasam mérete miatti panaszok jönnek, reflux, húzódás, fájdalmak, de összességében mégis jól érzem magam, a legkellemesebb a 2. trimeszter vége, 3. eleje volt.

2016. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
én reménykedem hogy lányom lesz. igaz az egészség fontosabb,de kislányba bízunk, fiú után. Bár a tünetekből gondolom hogy fiú lesz. nekem az államon, a szám körül néha kisebb pattanásaim vannak, száraz a bőröm, kínlódok a hányingertől, stb.
2016. febr. 5. 11:07
 6/18 A kérdező kommentje:
engem is kórházba akartak küldeni, annyira ki voltam száradva. aztán doki mondta, ha ki is hányom de igyak. azt teszem, valamivel már jobb, de megkínoz minden étel, ital.
2016. febr. 5. 11:09
 7/18 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél már az elejétől hányás gyomorégés -alig éltem 17 .hétig folyamatos rosszullétem volt.Most meg a.második babával semmi.Hétfőn töltöm a 15.hetet és egyszer se voltam rosszul olyan mintha terhes se lennék.Van egy kisfiam reménykedünk benne ,hogy lesz most egy kislányunk is.Kitartást kívánok egyszer csak elmúlik a rosszullét.
2016. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én az elejét mindkét terhességemnek tök jól viseltem (8 éve volt az első, most meg a másodiknak a legvégénél járok), nem volt hányingerem egyiknél sem, az elsőnél összesen egyetlen egyszer hánytam, de amúgy semmi. Gyomorégés volt/van mindkettőnél, de kibírható viszonylag. Az utolsó három hónap viszont az elsőnél is szörnyű volt, meg most a másodiknál is. Pedig amúgy egészséges vagyok, a babával is minden rendben, csak én viselem nagyon rosszul. Nagyon vizesedek, most, 37 hetesen olyanok a lábaim, mint két felfújt lufi, a lábfejem meg gumimatracra hasonlít.

Most a végére a gyomorégés is néha az elviselhetetlenség határát súrolja, főleg a 33-35 hét között kínzott nagyon, akkor majdnem minden éjjel savat hánytam, az nagyon rossz volt. Mostanra szerencsére normalizálódott a dolog, de azért még mindig ég olykor a gyomrom, csak már nem olyan rettenetesen, mint eddig.

De a legjobban az zavar, hogy mozogni alig tudok már, és nagyon hamar elfáradok, nem bírok annyit, mint eddig. Pedig lenne itthon dolgom épp elég.

2016. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja, és az első is fiú, meg most a második is fiú lesz.
2016. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszönöm.

és kitartás nektek is. megéri szenvedni értük, nem igaz? :-)

mozgásokat éreztek? elsőnél ugye tapasztalatom sem volt, így nem tudtam mik azok a bukkanások,buborékok a hasamban. mostanra már érzem, buborék pattanna szét. :-)

2016. febr. 5. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!