Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan viselitek (viseltétek)...

Hogyan viselitek (viseltétek) a szülés körüli napokat?

Figyelt kérdés
Néhány nappal vagyok a kiírt időpont után, de már most agyon idegesítenek az ismerősök kedves érdeklődései, hogy "na mi újság a babával? Egyben vagytok még?" Azon kívül is pocsékul erzem magam, nehezen mozgok, viszketek, az orrom folyamatosan be van dugulva, még mindig csak folyamatosan hízok és bőröm tele fibromaval, stb. Amúgy tök boldognak kellene lenni, mert nagyon régóta vártuk a mi babankat, es maga a terhesség is komplikáció nélkül telt el idáig!
2016. dec. 29. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Engem valamiért soha nem idegesítettek ezek a kérdések pedig a két gyereket összesen 3 hét 2 napig hordtam túl. Nem kell mindenen fennakadni, senki nem rosszindulatból érdeklődik..
2016. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%

Utolso napokban mit hiznal?


En jol viseltem mindharom alkalommal.

2016. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Csendesen, pedig nyar volt, nagyon meleg. 8 napot vart a doki aztan meginditotta.
2016. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én mindig örültem, ha valaki érdeklődött. De a terhesség vége már nagyon nehéz, tudom.
2016. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Biztosan engem is idegesítene, terhesen nekem eleve minden idegesítő, de egy mindenórás nőtől mást nem lehet kérdezni, csak azt, hogy kijött-e már belőle a gyerek.
2016. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,ezek szerint csak engem idegesit a sok kerdes,en vagyok a turelmetlen es hisztis! :-) Legalabb tudom,hogy egyedi a sok kényelmetlenség is,irigyellek titeket hogy ilyen csendes és szép baba varasotok volt! :-)
2016. dec. 29. 15:30
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Ki beszélt itt csendes és szép terhességről? Soha életemben nem voltam ilyen rosszul, mint a terhességem alatt. Tényleg nem értem ezt miből szűrted le.
2016. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Nehezen. Fájt már az élet is. Levegőt nem kaptam mivel ült bennem és nyomta a fejével a tüdőm, menni nem bírtam az iszonyatos súly miatt és mivel rugdosta az ülőidegem állandóan összecsuklott a térdem és összerogytam. Szóval 40+0. napon megmondtam a dokinak, hogy vagy elindítjuk, vagy én szedem ki a két kezemmel. Látta rajtam, hogy nagyon gáz a helyzet, úgyhogy megindítottuk. ( Amúgy is császár lett volna, mert első baba és faros volt.)
2016. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó napokban már monden fájt, kényelmetlen volt. Gondolom, mindenkinek az.

Engem nem zavartak a kérdések, kedves dolognak tartom az érdeklődést, ők is várták a babát. Mivel nem ők hordják, az egyetlen módja, hogy megtudják, mi a helyzet, ha megkérdezik.

Most már vége, hamarosan szülni fogsz.

2016. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használj orrcseppet, max a beágyazódás körülárthat,mert gyengíti a méhnyálkahártyát, de mostmár nem árthath. Ha be van dugulva az orrom nekem is minden bajom van. Amúgy én egész jól viseltem, kérdések se zavartak,jól is voltam, izgultam, izgatott voltam, vártam. Csak a lábam vizesedett nagyon,azon kívűl jól voltam. Utolsó hónapban én is "híztam" 5 kilót, de csak a víz volt, szülés után kevesebbb voltam, mint terhesség előtt. Kitartás!
2016. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!