Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vissza gondolva, milyen volt...

Vissza gondolva, milyen volt a hangulatod;közérzeted;a baba mozgás, úgy az egész nap, mikor is elkezdődött a vajúdásod?

Figyelt kérdés

Az is érdekel,hogy első,második....baba.

Csak mert ma kimondottan rossz a közérzetem,az előbb a víz levert,most majdnem fázom,a hüvelyemből a combomba végi nyilall-de szinte egész nap,és most már az egyszerű helyváltoztatás is nagyon fájdalmas.Szédülök,émelygek,ég a gyomrom is.Egyszóval ritka sz...l vagyok.Viszont a baba nagyon aktív egész nap.37hetes vagyok


2010. máj. 3. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ugyanolyan volt az a nap mint a többi:)! Rengeteget mozgott, rólam szakadt a víz, ( augusztus volt ) jöttek a telefonok, hogy " Na, megvan már, nem igaz, hogy nem akar kibújni..." ( kiírt időpont előtt 1 nappal voltam ). Igazából semmi különös nem volt. Nem éreztem magam másabbul, mint az azt megelőző napokban, hónapokban. Aztán éjszaka kegyetlen mód fájt a derekam, azt hittem idegbecsípődés:). Végül másnap reggelre megszűnt a "derékfájás":):):)

2010. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocs, első baba, elfelejtettem írni.
2010. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nekem ő lesz a 2.babám.Nem is tudom,miért idegeskedem ezen,hiszen,akkor is felismertem.De talán annyi,hogy most nem tudok egy másfél éves gyerkőc mellett annyira rápihenni a dolgokra.Vele egyszerűbb volt.Okt 26ra voltam kiírva,mondanom se kell,nem akkor jött.És 2 napjára rá nst-Valamikor fél 2körül.Persze előtte utána mozgott(mindig ezt csinálta)a babám,akkor sose,mikor "kellett" volna.Persze ügyeletes doki szültet,így fél 4ig várakoztunk a folyosón a kiértékelésig.Nekem már minden bajom volt,csak nem akart szűnni a derékfájás.Mondtam is a többieknek poénból,éjjel jövök vissza szülni :-)Nagy sokéra kiértékeltek,megvizsgáltak,minden oké,2 nap múlva jöhet újra.Hazaértünk,neki álltam(tisztán emlékszem) rántott sajtot hasábbal készíteni.Még apósom mondta is,minek vesződök már.Majd furcsa mód nagyWC-tem egy jót.Majd nem akarván szűnni a fájdalom,beleültem egy kád langyos vízbe,hátha jobb lesz.Nem lett.Itt írogattam,majd arra lettem figyelmes,hogy 7órától 10perces fájásaim voltak.Á,úgyse lesz semmi,tvztem,és próbáltam aludni.Nem ment.11re már 5percesek lettek.Keltettem apát,hogy menni kéne.Miért elment a vized?Nem de egyre jobban fáj.Éjfélkor ügyeletest keltettem,hajnali 3kor burokrepesztés,majd 6:42kor vácuummal megszületett a fiunk.

Szóval nekem sem volt semmi extrém akkor.Csak mostanában annyira feszült vagyok.Nagyon nehéz már egyedül ellátni a fiam(apa csak 7végente jön haza) és azóta is ugyanolyan "fájásaim" tüneteim vannak.

2010. máj. 6. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!