Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Véleményetek szerint mi az...

Véleményetek szerint mi az átlagos kor a szülésre?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok a véleményekre, nem rég kezdtem el olvasgatni itt a kérdéseket és láttam hogy elég megoszlanak a vélemények.

Én mindig is fiatalon akartam szüli, fiatal anyuka akartam lenni. Persze régebben is tudtam hogy kell hozzá háttér.

25 éves leszek lassan, 5 éves kapcsolatom van a párom 27 éves, lassan egy éve volt az esküvőnk.

Nekem két szakmám van ebben is dolgozok mar 3 éve, a páromnak is szakmája van ő 4 éve dolgozik. Van lakásunk, autónk, szóval megfelelő háttér így mar bele is vágtunk a projektbe, jelenleg 19 hetes terhes vagyok.

Nektek ezek hogy alakultak és mit gondoltok arról mi is az "ideális" kor a szülésre?!



2017. jan. 3. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Áprilisban 26 leszek. Bocsi, a telefon átjavított 😉
2017. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én 36 évesen szültem, nekem ez volt az ideális. Gyorsan teherbe estem, a vészes hányást leszámítva - az nem korfüggő - problémamentes terhességem volt, egészséges babát szültem.

A környezetemben egyébként épp az a jellemző, hogy akinek problémája van a terhességgel, annak már huszonévesen is az volt.

Nem hiszek ebben az ideális életkor mítoszban, ahogy már írták, mindenkinek más az ideális. Régen is szültek negyven fölött a nők (Megyeri Sára, Arany János anyukája az egyik leghíresebb ilyen szülő), csak nem az elsőt, hanem a sokadikat.

2017. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Èn 22 èvesen szültem a fiamat kèt ès fèl ève voltunk együtt a pàrommal.Most vàrjuk a kistesòt,akit 24 èvesen fogok megszülni.

Szerintem fiatalon jobb szülni.Jobban regeneràlòdik a szervezet.Èn a fiammal jàrtam esti Okj kèpzèsre.A màsodikkal főiskolàra fogok jàrni remènyeim szerint.

2017. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!