Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elött menyi idövel...

Szülés elött menyi idövel hagytátok abba a szeretkezést? Persze probléma mentes terheségnél érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak szülés után volt szünet. Egyébként 1-2 hetente 1 szex volt,többet nem kívántam.
2010. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem addig lehet amíg nincs nyitva a méhszájad meg persze sok helyen olvastam hogy a sperma tartalmaz egy olyan anyagot ami beindítja a szülést.

Amúgy erre én is kíváncsi lennék mert pontosan nemtudom hogy meddig szabad szeretkezni.Én a 36.hétben járok de még szoktunk a párommal.

2010. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

bnőmék végig nyomták a 9 hónapot...mázlisták :) nem volt gondjuk, és ez segített a pici megindulásának is.

nálunk már nem volt hetek óta :( sajna nem lehet :(

32h km

2010. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még az utolsó napon is együtt voltunk. Mivel csak a külső méhszáj volt nyitva,az orvosom szabad utat engedélyezett... Nem szültem hamarabb, mint ahogy lehetett volna. A fiúk a 39, a lányok a 38. héten születtek...
2010. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző nap még együtt voltunk :)
2010. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahogy nagyobb lett a hasam. Nekem kedvem nem volt, a férjemnek meg így nem igazán akaródzott, hogy pocakom van. Nem bántam:)Hátam közepére sem hiányzott.
2010. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi végig szeretkeztük a 9 hónapot. 40 hetesen a doki is mondta, hogy mindent bele, hátha beindul tőle. Hát nem indította be a szülést. 41 hetesen kellett befeküdnöm, még előtte este is volt egy akció.
2010. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne abbahagyni? Ha nincs gond, a terhessség egésze alatt megengedett a kulturált szex.

Utána úgysem lehet egy darabig...

Használjátok inkább ki az időt, ami még visszavan

2010. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a 39. héten mondta a doktornőm, hogy 2 ujjnyira nyitva van a belső méhszájam, ha nem akarok szülni még, akkor csitu a házaséletnek! Csitu is volt, és a kiírás napján magától indult meg a kisfiam! :)
2010. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár még csak 34 hetes vagyok, de a terhesség elejétől szinte minden nap együtt vagyunk. Holnap megyek orvoshoz, rákérdezek majd, hogy meddig mehet ez így :)
2010. máj. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!