Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éjjel fél 1 óta fáj a hasam...

Éjjel fél 1 óta fáj a hasam alja begörcsölök 10-15 percenként és kb. fél percig tart. A doki azt mondta zárva a méhszájam nem a baba a gond. De akkor hova menjek? 40hkm

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 15:23
 1/7 anonim válasza:
Semmi gond. Nekem is így kezdődött a szülésem, de 2 óra múlva már nyílt a mehszájam. Lehet hogy csak jósló fájások egyébként ., attól mert rendszeres lehet az. Sok sikert, problémamentes szülést és jó egészséget nektek!!!
2010. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is jósló fájások csak.nekem a hetedik hónaptól voltak mégis túl hordtam a babámat.ha igazi fájásaid lesznek azok ötpercesek és nem tudsz megmaradni.két percenként kell pisilned semmi sem jó stb..nem biztos,hogy mindenkinél így van de nálam így volt.ha azok jelentkeznek irány a kórház.sok sikert.
2010. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom de már 15 órája fáj
2010. máj. 4. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek jóslók. Próbálj pihenni, amennyit csak tudsz, egyél, amit kívánsz, hamarosan biztos beindul.

Ahogy fentebb írták: rendszereződniük kell, óraműpontosak a "rendes fájások", és minimum 40, de inkább 50-60 másodpercig tartanak.

Esetleg ülj be egy kád meleg (de nem forró) vízbe. Az általában enyhít. Továbbá én este meginnék egy fél pohár vörösbort, attól elbágyadsz, és este el tudsz majd aludni, hacsak addig nem indul még be.

Kitartás! Hamarosan kint lesz a bébid!

2010. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
van olyan hogy zárt méhszájjal beindul a szülés???
2010. máj. 4. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Van. Néhány óra alatt kitágulhat!
2010. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem a betöltött 34.-ik héten voltak "jósló fájásaim" 5-10percenként. bementem a kórházba kaptam infulziót,teljesen elmúltak a görcseim, még 3 napig bírtam és elment a magzatvíz és nem tágultam semmit és 7 óra vajúdás után megcsászároztak.
2010. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!