Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szoktátok nézni Jön a baba -...

Szoktátok nézni Jön a baba - Hadas Krisztával c. műsort? Párotok is nézi?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az összes részét láttam,mindet vagy tízszer,imádom :) várom hátha lesz harmadik évad majd. A párom belenézett már,de nem bírja a "véres" jeleneteket benne :)
2017. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én most kaptam rá a héten (LifeNetwork-ön).

A Mónika-show szerű dolgokat, amennyiben van ilyen benne, annyira nem szeretjük.

A férjem eddig meg-meg nézte még érdeklődött is, de ma elkapcsoltatta a tv-t, amikor a szülős rész volt, a kismama egy csöppet hangos volt, azt már nem bírta (az eddigi kismamák halkak voltak).

2017. jan. 7. 18:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a lányomnál is néztem. Nagyon szerettem. És most is elkezdtem. Ugyan kb az összes részt láttam mégis képes vagyok már a főcímdal alatt elbőgni magam:D Én is örülnék egy 3.évadnak.

A kedvesemet nem különösen érdekli:)

2017. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

En szoktam nezni. Ferjemet soha nem erdekeltek az ilyen musorok.

Harom gyerekunk van.

2017. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes reszt lattam mar egy "jooooparszor" :D es mindig megkonnyezek...:))) imadom
2017. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen.



Pont elkaotam az egyiket, aki a Flór Ferencbe szült, az nekem nagyon aktuális.


Régebben is néztem, de most előszor síratott meg a műsor :D ezek a hormonok...mikor a csaszaros babát először az apa mellkasara tették és az apa mondta, hogy nem hitte volna, hogy először ő foghatja meg a babát...


Pénteki adás végefelébe becsatlakozott a férjem. Vigyorgott,mint a tejbetök mikor kivették a detto csaszaros babát és a szülők először tudták átölelni.


Egészségugyisek vagyunk...férjem már aszisztált szülésnél, úgyhogy ha a véres részeknél csatlakozott volna se lett volna semmi baja.


38hkm

2017. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Párom tálalt rá a tévében véletlenül, aztán együtt néztünk azóta sok részt.

Mindig megkönnyezi a megható jeleneteket, én meg őt nézem hogy milyen aranyos. :)

Már nagyon várja, hogy nekünk is legyen végre, én meg próbálok felkészülni a valóságra ezzel a műsorral. A véres részeket én nem bírom, de párom igen.

Szerintem jó kis műsor, hasznos.

2017. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak én sírom el magam rajta. :)
2017. jan. 8. 14:22
 9/18 anonim ***** válasza:

500szor láttam a részeket és még tuti, h párszor megfogom nézni. :)

A férjemmel pont nem rég néztünk pár részt rendesen visított fájdalmába amikor látta, h mennyire szenved a Kismama szülés közbe. :D

Remélem lesz 3.évad is.

2017. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Néha néha belenéztem, de annyira nem érdekelt, szülés előtt és utána sem.

A férjemet egyáltalán nem érdekli az ilyesmi.

2017. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!