Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császáros leszek akkor...

Ha császáros leszek akkor kaphatok altatást vérhigító injekció mellett?

Figyelt kérdés

Most volt a 32. Heti ultrahangom és a kisbabám farosan fekszik . Tudom van még ideje megfordulni de ha nem fog akkor császár lesz és én nem szeretnék ébren lenni vagy legalábbis kába szeretnék lenni mindenképpen ...viszont terhességem elejétöl vérhigító injekciót kell napi 2szer adnom magamnak és emellett nem tudom kaphatok e egyáltalán valami ersebb érzéseleníést..vagy altatást

Jövő héten megyek a dokimhoz majd persze őt is megkérdezem csak addigis valami tapasztalatot szeretnék hallani


2017. jan. 13. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Legnagyobb marhaság lenne átaludni a gyermeked világra jöttét, ha orvosilag nem kizárt valami miatt az érzéstelenítés. (Pl. gerincprobléma miatt nem lehet spinálisan érzésteleníteni)


Nekem váratlanul lett császárom, semmi rettenetes nem volt benne, mivel nem is készültem rá, nem volt alkalmam előre beparázni tőle. De utólag azt mondom, hogy nem is lett volna miért. :) Így alakult, de így is jó volt először meglátni a magzatmázas babát, meg hallani, ahogy felsír.


Ha félelem miatt akarsz inkább altatást, akkor azt mondom, nincs miért aggódnod.

2017. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Én úgy tudom, hogy műtétek előtt leállítják a vérhigítót, mert el lehet vérezni egyébként.
2017. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van amelyik orvos beadást követő 12 óra után érzéstelenít, van amelyik ragaszkodik a 24 órához. Első szülésem altatásos császár lett arctartás miatt, a babát is aludt amikor kivették, nem tudták felkelteni azonnal. Minden rendben vele egyébként. Második sima szülés. Mindkettőnél szúrt magam, elsőnél ezért lett altatás, mert csak 8 óra telt el a szúrás után.2x0,4-es clexane volt, tehát nem is a leggyengébb.
2017. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is szúrok 0.8-at.Nekem 12 órát mondott az orvos,de mi van,ha a szúrás után beindul a szülés mondjuk vérzéssel,és meg kell császározni? akkor elvérzek,vagy mi lesz?
2017. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont a héten voltam dokinál megkérdeztem. Én clexanos vagyok terhességem elejétől szurom magam! Ugy beszéltük ha tervezett császár lesz előtte 24 órával ne adjam be aclexant! De ha sürgöségi császár lesz akkor sincs gond mert megkapom az ellen anyagot és nem fogok elvérezni! Így a clexanak va ellenayaga ami semlegesiti.
2017. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok! Ha beszéltél te is a dokiddal megirod mit mondott kíváncsi vagyok, igaz nekem is igen jó dokim van bízok benne csak kíváncs vagyok!
2017. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

na,ezt megkérdezem,mert nekem ilyet nem mondott,csk azt,hogy nyugi,egy clexantól nem fogok elvérezni.egy szót sem szólt ellenanyagról.

ti mennyit szúrtok?

2017. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyat viszot forumokon olvastam hogyha sürgöségi császár van akkor altatják a kismamát ha nem telt el 12 óra, mert akkor gerinc érzéstelenítő nem mehet. De ezt csak olvastam, nem biztos forrás.
2017. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!