Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 eves vagyok. Van 3kisgyerek...

25 eves vagyok. Van 3kisgyerekem (5,2.5ev,14ho) a ket nagyobb a 7eves kapcsolatombol szuletett a picike pedig a postanibol. De depo provare injekcio mellett pozitivat teszteltem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Add örökbe, vagy vetesd el.
2014. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mérlegeljetek, hogy belefér-e egy 4. gyerek. Ha nem tudnátok neki megadni mindent, és kevés az esély arra, hogy jut elég étel az asztalra mindenkinek, akkor vagy add örökbe, vagy vetesd el. Ha az abortusz mellett döntenétek, akkor fog veletek családsegítő, pszichológus is foglalkozni. A családsegítő is mérlegeli a helyzeteteket, megpróbál tanácsokat adni, kikérdez, hogy biztosan ez-e a legjobb megoldás. Ha pedig nem tudnátok felnevelni és vagy örökbeadod, vagy abortusz lesz a vége, utána elköttetném magam. 3 gyerek után már elkötnek és nem fog becsúszni több baba.
2014. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp tájékoztasd az orvost/orvosod.Hűűű nem semmi a betegtájékoztató némelyik pontja. :S
2014. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a férjeddel,hogy mi legyen, mit szeretnétek, meg van-e a biztos háttér (nem csak anyagi),és ennek tudatában döntsetek,hogy megtartjátok, elvetetitek,esetleg örökbe adjátok a babát!
2014. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Sterilizáltasd magad, hogy több magzatnak ne kelljen meghalnia.
2014. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jaj ez utóbbi de durva!

Kedves kérdező! A felmerülő kérdések: te szeretnéd-e megtartani, a párod mit szól hozzá, milyenek a körülmények, anyagilag hogy álltok, bírnátok-e még egy gyereket nevelni nemcsak anyagilag, lelkileg is elfér-e a 4., közösen a pároddal mérlegeljetek ne kapkodd el.

A döntés egyedül a tiéd, és a súlyát te érzed, a következményeit te fogod viselni!!!

Ezért mindegy hogy más abortuszellenes vagy sem, más hogy döntene a helyedben(mindenki másképp döntene), a te életed, neked kell végig gondolnod, mi lesz, ha megtartod, hogyan lesz tovább, illetve mi lesz ha elveteted, fel tudod-e dolgozni ennek súlyát(mert van aki nem).

Ha most teszteltél, még biztos van gondolkodási időd, menj orvoshoz, tudd meg a terhességed állapotát, beszélj a pároddal, aludjatok rá egyet, mérlegelj, ha tőlünk vársz tanácsot, akkor részletesebb információkra lesz szükség, de mi csak azt mondhatjuk el mi mit tennénk ilyen helyzetben, de te vagy ebben a helyzetben, és te fogod viselni a döntéseid következményeit!!!

2014. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerda reggelre kaptam az orvosomhoz idopontot.eleg bonyolult az eletunk.a parom biztos hogy nem akarja h megtartsuk beszeltunk regebben errol h nincs kapacitasunk ra:/ az elkotesrol annyit h a kislanyom szultese utan elakartam kottetni magam a dokim erre az injekciot javasolta mert h igazi hormon bomba:/ hat jocskan jottek is a mellekhatasok o erre azt mondta ez elfog mulni
2014. szept. 22. 13:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a 2. és a 3. babád között kb. 16 hónap van? Ezt hogy csináltad, szakítottál a gyerekeid apjával és azonnal összejöttél egy másik pasival, akitől gyorsan teherbe is estél? Bocs, de így szerintem ne szülj még egyet ...
2014. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsonak adok igazat...2 gyerek után már lehetett volna annyi eszed hogy figyelembe veszed a 2 gyerkőcöt és biztos, hosszabb kapcsolatra alapozva szülsz még egyet...de 3 gyerek után ha ennyire nem tudtok még védekezni megtanulni akkor tényleg köttesd el magad és nincs gond...
2014. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amikor az uj parommal megismerkedtem terhes voltam az akkori parom megcsalt a jelenlegi parom elfogadta tole a kislanyom azalia fogamzasgatlo mellett fogant megtartottam a babat .lehet mondani h elfelejtettem beszedni stb na de most ettol a depo provera mellet lett pozitiv tesztem kicsit erdekes hisz orvos adja.nem lehet h vmi hormont nem dolgoz fel a szervezetem ?az elkotes 25evessen kicsit trasztikus egyrb szovodmenyrk stb es ha 10-15ev mulva megis szeretnenk babat egyeb okok miatt stb.abortusz ellenes vagyok de sztem a dontesrmet ha ugy dontok megtartom senki nem fogja tamogatni.de megis gondolkodok rajta ez egy komoly dontes
2014. szept. 22. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!