Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos Dr. Bényi Béla...

Milyen orvos Dr. Bényi Béla nőgyógyász Vácott?

Figyelt kérdés
2007. nov. 19. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Én csak jókat tudok róla mondani. Nagyon sokan dicsérik őt. Javaslom, hogy menj el a pénteki magánrendelésére, és beszélgess el vele.
2007. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a péntekin is meg a keddi rendelésen is de nem jók a tapasztalataim róla.

1. Két és fél órát vártam amíg sorra kerültem.

2. Felületesen vizsgált

3. Engedély nélkül letegezett

4. Nem lehet nyugodtan megbeszélni a kérdéseket mert mindig siet és 2perc múlva már kint találod magad a folyosón.

5. 2 hetente ilyen -olyan indokkal visszahív kontrollra.

Fontos megjegyeznem hogy nemcsak az én véleményem volt ez hanem rengeteg nővel beszélgettem akik megerősítettek és váltottam egy olyan orvosra aki odafigyel rám, nyugodtan megbeszélünk minden kérdést, becsületesen minden vizsgálatot megcsinál egyszóval a pénzemért meg is dolgozik és meg is érdemli!

Bocsánat ha valakit megsértettem véleményemmel!

2008. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Csak pénzed legyen,akkor mindegyik kedves Vácon.
2008. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy nagyon jo doki de mindenkinek más a vélaménye rola.Nekem ő az orvosom és mindenkinek javasolni tudom csak igaz hogy nem mogorva és érzélteltei vele hogy orvos de szerintem a nőgyogyászhoz menni a legcikibb és ő tényleg nagyon jopofa és felengetsz nála.Én neki köszönheten h terhes lettem és hogy odafigyel rám!!!22 hetes kismama
2009. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Én egyszer voltam nála Dunakeszin az SZTK-ban, de azt hiszem ez volt az utolsó alkalom. Szerintem nem volt kedves, bár sokan favorizálták, elmondtam a panaszaimat, mire megkérdezte: "És én miben segíthetek?" Na erre mit mondjon az ember? Kértem h vizsgáljon meg vagy UH, hiszen már hetek óta tartó panasszal mentem, mire elvégezte mindkettőt. De én még nem láttam kb 40 cm-es vékony hasi ultrahang gépet, amihez még zselé sem kell... állítólag az hüvelyi UH... nah mindegy javítson ki valaki ha tévedek. Ráadásul nem sokat tudtam vele beszélni, hiszen hamar kinn találtam magam az ajtón.

Ez az én tapasztalatom és véleményem. Lehet hogy én kaptam ki úgy, hogy rossza passzban volt, de nekem ennyi elég volt, köszönöm. Aki nem ismeri, próba cseresznye. Jah és várjuk a további válaszokat :D

2009. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A.Kriszta74 válasza:
73%

Sziasztok!

Szeretnék hozzászólni a saját tapasztalatommal a fórumhoz. Bényi doktornál szültem 2007.máj.31-én.

Lakóhelyváltozás miatt kerültem a váci kórházba. Előtte már volt két szülésem, mindkettő a Fővárosban. Bényi doktort ismerősök ajánlották. Az első találkozásunkig azt hittem az előző orvosomnál nincs jobb (szakmailag). Aki egy idősebb professzor volt, 3 lépés távolsággal, személytelen terhes gondozással, és megszabott tarifával (nem kevés) dolgozott… Vitathatatlan, hogy cserébe megkaptam a szaktudását. Viszont lehet másképp is végig menni a kilenc hónapon. Való igaz, hogy Bényi Doktor nagyon közvetlen, amit sokan nehezményeznek. Velünk is rögtön tegeződött, és nagyon közvetlen hangot ütött meg, de egy pillanatig nem éreztük magunkat a férjemmel kellemetlenül, mert a stílusa ettől még nem bántó. Azt gondolom, magázódva is lehet sértő valaki. Mi csak a pozitívumát kaptuk belőle. Szívesen jártam hozzá terhes gondozásra. Mindig jókedvvel fogadott minket. Lelki ismeretesen, és alaposan megvizsgált, és szánt ránk elég időt. Nem utolsósorban pedig bármikor, hívtuk telefonon a nap bármely szakában, zokszó nélkül felvette, vagy rövid időn belül visszahívott. A szakmai tudása pedig megkérdőjelezhetetlen! Szükség is volt rá, mert nem várt komplikációk léptek fel a szülésemnél.

Mindig hálás leszek neki, ahogy helyt állt, emberileg, és szakmailag egyaránt. Megint babát várok, és újból egy költözés van a hátunk mögött. Közel 60 km-re kerültünk Váctól, de semmi pénzért nem mennék másik orvoshoz. Nála érzem magam a legnagyobb biztonságban. Minden hezitáló kismama társamnak szívből ajánlom Őt.

2010. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ma voltam nála... SOHATÖBBET! Leordított egy olyan dolog miatt amiről nem tehetek, de szerintem nem játék ez ami most az én problémám, Ő annak veszi. Semmivel nem lettem okosabb, olyan durván vizsgált meg, hogy még most is fáj és engem is egyből kitett.. Iszonyat dühös vagyok, mehetek vissza egy másik orvoshoz, mert ha rajta múlik itt fogok megdögleni.
2011. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én még nem jártam nőgyógyásznál, ezért hölgyhöz kértem időpontot...rémületemre mégis férfi fogadott Bényi doktor (kórházi rendelés volt)így idegességem még inkább fokozódott. De úgy érzem az első nőgyógyászati vizsgálatom nem volt trauma és nem is volt fájdalmas, valamint az orvos is feloldott valamelyest, normális légkör volt. Nem tessékelt ki ahogy itt sokan írták. Ajánlom másnak is:)
2015. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
en ajanlani tudom ot mindenkinek... 38 hetes terhes vqgyok o kezelt az elejetol.. maganrendelesen oke hogy varni kell de engem meg soha nem dobott ki 2 perc utan. legutobb pl 40! percig ultrahangozott atnezte a babat tetotol talpig minden egyes kis ujjacskajat mindenet alaposan.. utana vagy 30 percet beszelgettunk mert volt par kerdesem es minde re alapos es normalis ertheto nyugtato valaszt kaptam. a vizsgalatok soha nem fajtak nala ellenben mas orvosoknal igen... heti 2x jarok nstre utana meg varom ot o megnezi a papirt es ultrahangoz is utana mindig nezi a lepenyt es az aramlast.. odafigyel ram barmikor hivhatom ha baj van.. elso osztalyu orvos.
2015. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Pénzéhes, felületes, 5 perc alatt letudós.

Félidőnél elváltak útjaink, mikor egy egész hónappal elszámolta a gyereket.

2016. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!