Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40hetes kismama vagyok és a...

40hetes kismama vagyok és a 3. vizsgálat után sem tudott megnézni a doki! mi az a Flowmetria? És az Amnioscopia? Nagyon félek hogy vmi baj van!

Figyelt kérdés
Mi lehet a baj hogy egyáltalán nem vagyok nyitva sehol sem??Nem lessz baja a kicsimnek?És ha nem tudok tápulni akkor megcsászároznak majd,vagy várnak még pár napot hátha lessz valami??
2008. okt. 9. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A flowmetria az áramlásvizsgálat.UH- nézik,hogy milyen a magzat és köldökzsínór vérellátása.Az amioscopia egy kicsit kellemetlen vizsgálat,de ki lehet bírni.A vizsgáló ágyon a doki beteszi a kacsát,majd egy műszert helyez a méhszájba ezt lámpával megvilágítja és így nézi meg,hogy tiszta vagy zavaros a mvíz.Ha zavaros,azt azt jelenti a baba belecsinált a mvízbe és ilyenkor irány a szülőszoba.Túlhordásnál szokták csinálni.Nekem pl 3* volt.
2008. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1.Ha a vizsgálat után vérezni fogsz ne ijedj meg.Sokszor ettől megy el a nyákdugó.Én 11 napos túlhordással feküdtem a kórházban.A mvíz zavaros volt,így nem kaptam beöntést és mivel nem voltak fájásaim és a sok vizgálattól is csak szűk 1 ujjnyira tágultam megcsászároztak.Bár nekem előtte volt 2 vetélésem és ez is hozzájárult a császárhoz.
2008. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én jövő héten lépek a 40.hétbe,és teljesen zárt vagyok,sőt jóslóim sem igazán vannak.Azt mondta a dokim,ez egyenlőre nem jelent semmit,ettől függetlenül bármikor úgy dönthet a pindúr,hogy már érdekli a kinti világ.Van aki 1-2 hetet ráhúz,az sem probléma,csak sűrűn fognak vizsgálni és lehet be kell feküdni.Max.ha a dokid úgy látja,megindítja.Ne izgulj,nem császároznak rögtön,sőt ha olyan a doki,lehet inkább elkerüli ha van rá módja.39.hetes pocis
2008. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én se tágultam és tul is hordta 3 nappal.de a végén meginditotta a szülést.burkot repesztett és infuzioval hozta a fájásokat és 8 ora alatt meglett.azidö alatt tényleg voltak fájások ami nagyon fájdalmas volt.és lehet ad injekciot hogy tágulj
2008. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!