Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gólyafészek Kismama Centrum...

Gólyafészek Kismama Centrum Székesfehérvár! Járt már itt valaki 4D-s ultrahangon? Milyen minőségü a felvétel? Mennyibe kerül a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. júl. 12. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont ma voltam. Nekem nagyon nagy élmény volt, illetve apuka is oda meg vissza volt. 11.000Ft volt, kaptunk egy DVD-t és végig kedvesen elmondta a doki, hogy mit látunk éppen. Lehetett kérdezni tőle. Nem tudom máshol milyen, de nekem nagyon jó volt látni a manót.

Jó babavárást!

21 hkm

2010. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi is ma voltunk, nem voltam elájulva a Bácskai dokitól: motyogott, gépiesen elmondott mindent, nekem nem nyujtott olyan nagy élmény, mint amilyenre számítottam. 11ezer volt- 1dvdvel.

Amúgy mindent precízen megmért és elmondott, csak látszott, h unja már. :(

Ha mégegyszer megyünk Bpestre fogunk menni... 20hetes vagyok

Szép babavárást kívánok neked!

2010. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Még pár éve én is Bácskainál voltam a Sziget utcában, de nagyon homályos volt a fevétel, nem tom, hogy milyen gép volt. Erről a kismama centrumról nemrég hallottam, remélem nekem is tetszeni fog. Bácskait ismerem, jó orvos nagyon. Milyen nemü babátok lesz, azt megtudták mondani? :) Boldog babavárást kívánok nektek!
2010. júl. 13. 07:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Nekünk kisfiú. Szerintem szépen látszik mindene aminek kell. :)
2010. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a sziget utcai meddőségi központ költözött át a Gyümölcs utcába. A gép is ugyanaz, én is voltam ott két éve...és most is.
2010. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Voltam a Gólyafészekbe 4D-n és nagyon nagyot csalódtam az uh-ban is és az orvosban is. A babám, amiről az orvos nem tehet, hason volt végig, tehát semmit nem láttunk belőle. Néha kicsit elfordult, akkor oldalról a kis profilját lehetett látni. A vizsgálat 15perc 34mp volt, abból a 4D 1perc10mp. :S Örülök, hogy jól van a babám, ezért is mentem, hogy tudjam minden rendben van. De kérdem, mire fizettem ki a 11ezret????? Én 4d-s uh-ra mentem, nem 2dimenziósa!!! Máshol is csak egy perc a 4d-s felvétel? Nagyon nagyot csalódtam, soha többet nem megyek ide vissza, a doki sem nagyon eröltette meg magát, legalább mondta volna azt, hogy sétáljak egy pár órát és menjek vissza, hátha látunk utána vmit nem? Azt hiszem szeptemberben Bp-re fogok menni, ott mennyi ideig tart a 4D-s uh? Ott is csak egy perc lesz? Teljesen kivagyok akadva........
2010. júl. 17. 08:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Bácskai doktor nem igen ért ehhez, viszont mi a Deákkal elégedettek voltunk.

Kérdezőnek: nem írtad hányadik héten mentél, mert nem véletlenül meg van mikor kell menni, mert sem nem túl kicsi sem túl nagy nem lehet a baba és egy idő után befordulnak a méhlepénybe és akkor megint nem lehet róluk felvételeket csinálni. Úgyhogy nagyon el kell találni az időpontot, amikor pont jó.

A másik pedig, komolyan azt hitted, hogy készít a gép 4D felvételt a hasadra tett szerkentyűvel? Ez sima 2D-s felvétel (természetesen) és egy egyszerű számítógépes program készít belőle 4D képet. Éppen ezért csak látványnak jó egyébként tök haszontalan. Nem használják diagnosztizálásra, mert ugyanabból a fekete-fehér 2D-s kép az alapja, ami a normál ultrahang.

A neten is vannak programok, amik készítenek 4D-s képeket és utána mozgatják- de ez egy program, semmi több.

2010. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A 24.héten mentem, direkt megkérdeztem azt mondták, hogy most menjek, már 1hónapja meg volt az időpontom. De ugyan azt láttam, mint a kislányomnál, szinte semmit, pedig annó szépen mutatta az arcát a babóm. Azt hittem, hogy akkor azért volt rossz a felvétel, mert a 30.hét után mentem, de még 24hetesen sem láttam mindent. Küldött az egyik kismama innen fórumról egy 20perces anyagot, és 4db fotót, igaz ő Bp-en csináltatta, de kb 10-15perc volt a 4D nekik és gyönyörű kivehető volt a baba. 22hetesen készült neki az uh. Mikor legelőször voltunk 6éve, akkor 7perces volt a 4D-s felvételünk megnéztem és 20perc az egész uh.
2010. júl. 17. 11:47
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem tavaly ősszel Deák csinálta, 14 percből kb. 10 a 4D. sok minden nem látszik, mert belefúrta az arcát a méhlepénybe a lányom, de profilból és egyszer szemből is láttuk, és a lényeget is, hogy lány és egészséges. én is sokkal jobb felbontású felvételre számítottam, bár azt mondták többen is, hogy ennek ilyennek kell lenine, hát nemtom. apósnak külön meg kellett mutatni, hol a baba:s

magamtól nem adtam volna érte ennyi pénzt, de ajándékba "kaptuk".

2010. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most hogy így írod és elgondolkodtam szerintem a 24. hét már késő, mert az elsővel mi is akkor voltunk és be volt fordulva a méhlepénybe és nem látszott nekünk se semmi. A másodiknál pár héttel korábban és nagyon jó lett a felvétel.

De nem néztem konkrétan utánna, de mintha én 21 hetesen kértem volna időpontot és azt mondta a hölgy, hogy most menjünk rögtön, mert most még jó lesz a felvétel. És talán kedden hívtam és csütörtökre adott is időpontot.

2010. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!