Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hónapos terhesen vehető...

Hány hónapos terhesen vehető észre, hogy nő a pocak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen alkati kérdés szerintem! Nekem már 9-10 hetesen látszódott, hogy van vmi ott (úgymond) és nem csak jól vagyok lakva.
2010. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok, és aki nem ismer, nem tudja, h milyen voltam, az most sem veszi észre. Olyan, mintha meghíztam volna.
2010. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki tudta, hogy terhes vagyok, az észrevette már kb. a 15-16. héten. De amúgy kívülállók csak a 22-23. héten látták. Alkati dolog. Sógornőmnek már 10 hetesen viszonylag nagy pocija volt, nekem meg szinte semmi.
2010. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 6-7 hetesen úgy fel voltam fújdva, mint egy 5 hós teres. Hatalmas volt a pocim, nem fértem bele a rendes gatyókba. Az első gyereknél 14 hetesen el kellett mondanom a melóhelyen, mert már egyértelmű volt, csak szerencsére a nagy pulcsik takartak.

Most 16 hetesen már egyértelmű babapocim van.

2010. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok, de alig látszik nagyon pici, nem baj?
2010. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, mondjuk elég magas vagyok és sportos alkatú, leet nem kell neki még plussz hely?
2010. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél nagyon változó. Testalkati kérdés is, hogy mennyire erős az izomzatod a hasadnál, hogy hogyan helyezkedett el a baba. 12+6 hetes vagyok, aki tudja hogy terhes vagyok, látja a pocimat, aki nem, annak még nem tűnik fel.
2010. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20. hétben volt az esküvőnk, akkor csak szűk ruhában látszott, szerencsére a szép fehérben nem:) aztán picit elkezdtem gömbölyödni, és bővebb pulcsikat hordani Itt vettem az eslő terhesnacit, mert kényelmesebb volt abban dolgozni. 28. héten a kozmetikus még hasra fektetve akart gyantázni :) szóltam neki, hogy nem olyan könnyű... akkor sem vették még észre. Aztán rohamosan elkezdett nőni. A végére szép nagy kerek hasam lett:) Nem órási:) olyan labdakerek:) A Kisfiam 3,1kg 53cm született, hogy hol fért el? :)
2010. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!