Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem volt fogadott orvosom...

Ha nem volt fogadott orvosom (Miskolc, Semmelweis kórház), hova kell menni a hathetes kontrollra?

Figyelt kérdés
A kórházba vagy a rendelőintézetbe? Be kell-e jelentkezni?

2015. febr. 4. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt fogadott orvosom, de a szülés utáni kontrollra már ugyan úgy a rendelőbe mentem (hozzá, de bárkihez lehetett volna) és nem a fizetős magánrendelésre.
2015. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A rendelőintézetbe mentél, ahova lehet időpontot is kérni (nőgyógyászatra) vagy a kórház (szülészet-nőgyógyászat) épületébe?
2015. febr. 4. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sima nőgyógyászati szakrendelőbe mentem vissza.

De biztos van telefonszámuk, kérdezd meg az asszisztenstől is, hogy jó helyen érdeklődsz-e és ha igen, mikor mehetnél.

(Én Budapesten voltam, nem Miskolcon.)

2015. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

a terhesgondozód is mindig más volt?


ahhoz kellene, ha nem.

2015. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A rendelőintézetbe menj. Ha esetleg még is tudni szeretnéd kihez mész, nézd meg a honlapjukon, ki mikor rendel, és úgy menj - nem tudom időpont kell-e.
2015. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

(A terhesgondozáson több dokinál is megfordultam.)

Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszokat!!!

2015. febr. 4. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem se volt fogadott dokim, simán az SZTK rendelésre kértem időpontot a 6 hetes kontroll miatt.

De ne számíts nagy vizsgálatra.

Engem akkor még Stefi bácsi vizsgált :((

2015. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!