Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Többedik császárosok mik a...

Többedik császárosok mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Idén lesz a második császármetszésem.Állítólag sokaknak a második utáni felépülés nem olyan szörnyű mint az első.Kiváncsi lennék a ti tapasztalataitokra!:)

2017. febr. 5. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sokkal jobb volt a második.
2017. febr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt szörnyű az első sem, kb. Ugyanolyan volt a 2. Is.
2017. febr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A másodikból sokkal hamarabb felépültem, nem fájt hetekig, mint az első. Cserébe az első után laposan maradt hasamnak annyi lett, és undormányos kötényhas alakult ki... :P
2017. febr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első előtt tudtam sokat sétálni, a 2. előtt nem, talán ezért voltam fájdalmasabb, nyafogósabb. A felépülés ugyanannyi ideig tartot.
2017. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél hosszú vajúdás után lett császár, nagyon kifáradtam már,nehezen épültem fel. Másodiknál vajúdás nélkül császároztak,és már tudtam mekkora fájdalomra számíthatok (elsőnél nem gondoltam,hogy ennyire fájni fog),már tudtam,hogy könnyebb felkelni,szóval mindent összevetve sokkal könnyebb volt a második.
2017. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. febr. 7. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Három hónappal ezelőtt volt a harmadik császárom. Mind közül ezután voltam a legramatyabbul. Nehezen jöttem helyre. Az első kettő után gyorsabban gyógyultam.
2017. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!