Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés 16 évesen? Tapasztalatok?

Szülés 16 évesen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hogyan mondtátok el a szüleiteknek?Az iskolátokban hogy fogadták?A szüleim utálják a barátom,mert nem magyar származású(nem cigány,arab,bár apám szerint a kettő ugyanaz).Nem szeretném elvetettni,ezért kérlek írjatok le mindent amit erről tudtok/tapasztaltatok!Előre is köszi.

2017. jan. 1. 03:11
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Jelenleg kollégista vagyok,10.-es.Hogyan folytatnám az iskolát tovább?Pest-Győr távolság,barátom pesti.Szakközépiskola,utána pedig az orvosira szeretnék menni vagy a pszichóra.
2017. jan. 1. 03:50
 2/45 anonim ***** válasza:
60%

Gyerek mellett nem fogsz tudni tanulni, ha csak a szüleid nem nevelik fel.

Úgy hallottam, az araboknál a nőknek semmi joga. Az utolsó legyen, h a sárccal a srác szülőhazájába hazamenj, sok sztorit hallottam róla, h volt olyan magyar lány, akit rabszolgaként tartottak ott és úgy kellett megszöknie...

2017. jan. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
66%
Ha van szülői segítség akkor simán megoldható hogy csak halassz 1-2 évet a suliból (tapasztalat). Mindenre van megoldás, ha van ki támogasson benneteket az elején.
2017. jan. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
37%

Látom az ostoba általánosítás itt is megy. Nem minden arab egyforma. Én személyesen ismerek 2 arab férjet, nemcsak rátóti csikótojás szintü pletykákat. Mindkettő sokkal különb a legtöbb magyarnál. Értelmesebb, mivel rengeteget olvas, tanul és nem elég neki a közepes. Kiváló, gondoskodó apák és férjek. Főznek is.

Gyerek mellett pedig igenis lehet tanulni. Feltalálták a magántanulói státuszt.

2017. jan. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem éltek egy városban (nemhogy közös háztartásban), a szüleid pedig utálják a barátodat, akkor sok jóra ne számíts. Ki tart el, ki vigyáz a gyerekre, ha suli lesz?
2017. jan. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
80%
6: és onnan ismerni fel ezeket a rendkívül értékes arabokat, hogy 16 éves kislányokat ejtenek teherbe? Érdekes...
2017. jan. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
66%
Hűű, személyesen ismered... :) Aztán pár év múlva meg nyilatkozol, hogy "sosem gondoltam volna, nem volt jele :o".. ennyit erről.
2017. jan. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
94%

Látom, nem ismered a muszlim vallást, kultúrkört. Ha lefeküdt veled házasság nélkül, akkor nem tisztel, csak a vágyai kielégítésére kellesz! Erre nem lehet családot építeni! Arra a gyerekre is gondolni kéne, milyen élete lesz?! Te magad is gyerek vagy még! Azt nem értem, mi a rossebbért nem lehet védekezni?! Mit gondolsz mi lehet a védekezés nélküli szexből???

Kihordani egy terhességet is nagy felelősség. 16 évesen a semmire szülni még nagyobb marhaság! Ha nem akarsz abortuszt, akkor érdemes az örökbeadáson gondolkodni. Keresni egy olyan családot, akik érettek, felnőttek, csak gyerek nem lehet.

2017. jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
82%

Azért ehhez első körben kéne ismerni a szülők véleményét is. Mert ha ők nem akarják felnevelni a babát, akkor nem fogják. 16 éves a kérdező: más lesz a baba gyámja, más dönt a sorsáról.

Gondolom ha a szülők már a kapcsolatot is ellenzik, nem fogják vigyorogva felnevelni a kérdező félvér gyerekét. Örülhet, ha 18 évesen nem vágják ki otthonról.


Persze ettől még megszülheti, elvégre azt csinál, amit akar. Senkit sem érdekel, hogy csellózza el az életét.


Megnézném, mit fog szólni az arab pasi a terhesség hírére.

2017. jan. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
92%
A szülés csak a kezdet. Arra még egy 16 éves is képes, végzettség, pénz, ész nélkül is. A lényeg csak azután kezdődik. Ott szoktak elbukni.
2017. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!