Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek volt huvelyfal sullyedes...

Kinek volt huvelyfal sullyedese, es hogy orvosoltak? Mikor vette eszre, hogy valami nem jo? Tud szerelmeskedni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem tudok válaszolni a kérdésedre de ez mi? Vagyis milyen? Köszönöm a válaszod!
2010. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem van, bár a szülés óta sokat javult. A szex nekem nem olyan élvezetes azóta, de a férjemet nem zavarja, és nagyon kitartóan segít. :-)

Kérdeztem a dokit, azt mondta hogy lehet plasztikát csináltatni, de mivel akarunk kistesót, így előtte nem érdemes.

Intim tornával is sokat lehet javítani rajta, egyelőre ehhez nincs türelmem, pedig tudom, hogy jó lenne. Inkább így, mint műtéttel.

2010. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első.

Azt hiszem tudom mégis hogy miről beszélsz. Lehet hogy nekem is az van. :( Igazából semmiben nem okoz gondot vagyis nem vettem észre. Csak esztétikailag máshogy néz ki. Azért jó lenne ha újra a régi lenne. Egy éve szültem.

Te mikor szültél és okoz valamilyen problémát?

2010. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kerdezo vagyok: en 3 hete szultem,nem tudom meg okoz-e problemat a szexben...megilyedtem hoyg mashogy nez ki? ti mikor vettetek eszre es mitol lesz ez ilyen,tornaval visszahuzodik? koszonom a valaszokat aranyosak vagytok
2010. máj. 7. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Első.

Én nem tudtam hogy ez a jelenség az az amiről kérdeztél de utána néztem. Nekem nem mondta a doki hogy bármi lenne de én látom illetve a méhemet is lejebb érzem :S Legközelebb mindenképp rákérdezek nála.

Vizelet tartási problémáid vannak? Nekem nincs szerencsére de a húgycső nyílásom is tágult olyan mint egy szívószál. Nem zárt.


Ezeket olvastam el:

[link]


[link]

2010. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát simán a kitolástól lesz ilyen. Én is szülés után fedeztem fel otthon. Csinálj Kegel vagy Kriston gyakorlatokat, az sokat javít rajta! De várd meg vele a 6 hetet.
2010. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első.

Igen, csak az a baj, hogy ez az amiről nem beszélnek se a szülés előtt se utána, hogy mire figyelj vagy mivel javíthatsz a helyzeten. Legalábbis nekem senki nem mondta és nem is volt ez a dolog ismert számomra.

2010. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok: az én orvosom is úgy fogalmazott, hogy "állítólag létezik valami torna, ami ezen javít", ő is csak betegeitől hallott róla. Pedig fiatal, haladó szellemű orvosnak tartottam, és ennyire tájékozatlan. De szerintem nem csak ő.

Na mindegy, elolvastam amiket Első belinkelt, hát ez a plasztika így elég brutálnak hangzik, marad a torna. :-)

2010. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszomom a valaszokat, de csajok milyen a szex igy,minden ugyanugy mehet, mint akinek rendes a huvelye,behatolassal, orgazmussal semmi gond?
2010. máj. 8. 21:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Első.

Minden ugyanolyan.:)

Azért az első 1-2 alkalom fájhat. De utána helyre áll.

Ha mész a 6 hetesre megkérdezed a dokid erről a hüvelyfal süllyedésről? Megirnád mit mondott? Köszi.

2010. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!