Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes a feleségem nem...

Mióta terhes a feleségem nem akar velem szerelmeskedni mi az oka, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudd meg hogy mi az oka.


Ilyenkor nem biztos hogy van kedve hozd meg neki..

v. ha félti a babát akkor talán nem is lesz a terhesség végéig.


beszélgess vele erről.

2011. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Várj vele míg megszül!


Sajnos a pasiknak fogalmuk sincs arról, hogy milyen egy várandósság. Első időben az állandó rosszullétek, aztán később a baba épsége iránt érzett aggodalmak, a kismama fáradékonysága és még sorolhatnám.

Hát nekem sem kell terhesség alatt a szex....

Kár hogy a pasik nem lehetnek terhesek, nem szülnek, nem menstruálnak! Az a lényeg hogy nekik jó legyen!

2011. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem sem volt semmi kedvem hozzá. állandóan a babát féltettem.

De rávettem magamat, meg egy idö után hiányzott is, de mindig attól féltem hogy pl az orgazmustól elvetélek meg ilyenek. de azért figyeltem a páromra és orális sexben maradtunk. de miután megszültem kb 4 héttel már alig vártam hogy együtt lehessünk. van aki meg a szülés után hónapokig nem képes a sexre.

2011. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Én azt javaslom, hogy türelmes legyél. Terhesen felborul a rend odabent, és a szexuális étvágy is csökkenhet. Azért is mert a nő félti a babád, de a hormonok miatt is, és ezt nehéz elkerülni. Akire így hat a terhesség, azt nem lehet kényszeríteni.

Valakinek nő a libidója, szerencsés. De nem mindenkinél van így. Kérdezz rá a párodnál, hogy mit érez, meséljen a félelmeiről, vagy csak az állapotáról. Mivel te nem látsz bele a fejébe, ezért azt hiszed téged nem kíván, holott ez nem erről szól általában, hanem a terhesség velejárója lehet. Légy megértő, és ne hidd, hogy bármi baj is van a háttérben. Szülés után, idővel (itt is türelem kell) javulni fog a helyzet.

2011. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát én is elhanyagolom a férjemet:-( 30 hetes vagyok, és az elejétől fogva még a gondolattól is iszonyodtam. Nem tudom mi az oka...pedig imádom a férjemet, és nagyon bánt a dolog. Egyszerűen nem megy, és nem is tudok ellazulni.

Amikor a fiúnkat vártuk nem volt gond, de most, igazi HP vagyok, mindig mondja is a férjem, hogy csak szülnék már meg végre:-)

2011. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2011. szept. 22. 12:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én magammal nem voltam rendben. Nem elég, hogy mindig fáradt voltam, hányingerem volt, de magamat is minimum egy bálnának éreztem, ha nem egyből két bálnának. Szóval a magabiztosságom is nagyon mélyen volt, mármint a nőiesség érzésem. Hiába közeledett, bókolt a férjem, nem esett jól. nem beszélve a arról,hogy kétszer annyira gyorsan szőrösödtem és izzadtam, pedig előtte sosem. Aztán jött az utolsó trimeszter és levetve gátlásaimat, két bálnaként tepertem le a férjemet, úgy felszökött a libidóm :)) Aztán szülés után megint vagy fél évig nem kívántam, alig voltunk együtt, mert nagyon-nagyon fáradt voltam, örültem, ha végre alhatok.

Próbáld meg (nálunk ez nagyon bevált), hogy simogatod,napközben is extra kedves vagy vele, csak úgy megsimogatod, megcsókolod, és minden szex nélkül is csak simán simogasd az ágyban (nem az erogénzónák simogatására gondolok hanem a hátára, pocijára, nyakára, ilyesmi). Ne ródd fel,ha nem akar tovább menni,de ha mégis, akkor ő fogja tovább vinni szexbe a kedveskedésedet. Így nem vagy tolakodó sem,de a szívéhez fogsz szólni. ;)

Amúgy minden nőre másképp hat a terhesség, van, akinél sokkal több a szex, van, aki pedig rágondolni sem bír. Az is lehet, hogy rossz időben próbálkozol,mert lehet,hogy más napszakban jobban esne.

2011. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle oka lehet ennek, beszéljetek róla. Bizonyára a hormonok játszanak vele. Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy egész terhessége alatt nem szeretne szexelni. Én ilyenkor viszont azt tartom korrektnek, ha egy nő azért kényezteti a férjét egyéb módon. A férfinak attól még nem kell 9 hónapig remeteéletet élnie, neki is vannak szükségletei. Ezt mindenképp mondd el a feleségednek, hogy te azért nem szeretnél lemondani a szexről (legalábbis bizonyos formáiról), amíg a gyermeketeket várja. Ugyanakkor légy megértő, ha ő viszont nem szeretné. Nem biztos, hogy tehet róla, lehet, hogy csak a felborult hormonháztartás játszik vele.
2011. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Légy türelmes!


Hidd el,nem azért nem akar Veled lenni,mert nem szeret,egyszerűen vagy a babát félti,vagy csupán a hormonjai miatt nem kívánja a szexet!

Teljesen normális!

Azt mondják,hogy a 2. trimeszterre- 12. hét után- vissza tér a libidó,de ez sem mindenkinél van így! Sokan csak a szülés utáni időszakban fogadják el először a párjuk közeledését ,sőt van olyan is,aki még akkor sem,mert az önbizalma romokban hever,fél,hogy a szülés után (ha gátmetszése volt,vagy repedt és azért varrták) fájni fog az első alkalom,vagy csupán fáradt... Minden képen sok türelem kell! De ne add fel!!

Néha bepróbálkozhatsz,hátha kedvet kap,de ha mégsem,akkor ne keseredj el!

Semmi közöm,hogy mennyi az előjáték Nálatok, így "vaktában lövöldözöm",de az is lehet,hogy több simogatás,hosszabb, "kedvesebb" előjáték meghozná a kedvét! Építsd az egóját,hogy pocakosan is milyen szép,öleld sokszor át,és próbálj meg laza előjátékkal (sok simogatás,sok csók-a lábát,nyakát,karját..ami eszedbe jut akkor) kezdeni.


Sok sikert!!


Üdv:3gyerkőcös anyuka

2011. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kívánom a szex-et. 31 hetes kismama vagyok. Nálunk a párom megérti. Féltem a babát is, meg olyan furi, hogy közben a baba mocorog bennem, meg ilyenek. Olyan érzésem van mintha látná, tudná mit csinálunk. Ezért is inkább hanyagoljuk. De van más megoldás is :)
2011. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!