Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiát csináltak...

Laparoszkópiát csináltak nálam. Állítólag össze volt tapadva a méhszájam. Könnyebben fog menni a teherbeesés most, hogy orvosolták ezt a problémát? Hasonló gond valakinél?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is volt hasonló műtétem decemberben.A jobb oldali petefészkemen volt egy cystám.Sajnos két hét alatt a duplájára nőtt.Laparoszkópiás műtét alatt derült ki,hogy nagyobb a baj.El kellett távolítani a petefészket és a petevezetéket is.2 éve próbálkozunk a babával,de eddig semmi.A dokim bíztat,de majd meglátjuk.A szövettan szerint a tüszők nem megrepednek,hanem berepednek és bevéreznek.Valami sárgatest hormonzavarom van.Teljes gyógyulás után lessz a további vizsgálat,kezelés.
2010. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tavaly áprilisban volt lapar műtétem, akkor mindkét petefészkem, méhem le voltak tapadva. A műtét során feloldották öket, de azóta sem estem teherbe. :( Viszont van egy ismim, akinek szintén ez volt a baja, még a kórházban ismertem meg, és most négy hónapos kismama, szóval nekik össze jött hamar! :) Előtte 3 évig próbálkoztak. :) Sok sikert neked is! :)
2010. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Koszonom szépen a válaszokat. Bízok benne, hogy hamarosan osszejon a baba, és remélhetoleg csak az volt a baj, amit a mutét alatt megállapítottak.

2010. jan. 17. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!