Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki fog marcius kornyeken...

Ki fog marcius kornyeken szulni? Kismamak hogy erzitek magatokat? En mar nagyon varom a veget. Osszatok meg a tapasztalataitokat. Illetve aki mar szult, milyen elmenyei voltak? Milyen egy szules? Ez az elso gyerekem.

Figyelt kérdés
koszi
2017. febr. 9. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Fájdalmas, kellemetlen, egyébként túlélhető.
2017. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem borzalmas volt, ordítottam, sikítottam a fájdalomtól, de egy óra nyomás után, betoltak császárra, mert a kicsi nem akart lejjebb jönni, megrekedt odafent. Valószínűleg a csípőm alkalmatlan a természetes szülésre, nagyon fájtak az összehúzódások.
2017. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hm...utolso sajnalom:( de azert mikor meglett,es lathattad akkor gondolom elis felejtetted a fajdalmakat? utolso elotti,lehet hogy igazad van,valahol,de ha mindenki így gondolkodna,akkor soha senki nem szulne,es kihalna a magyar nepesseg.:)
2017. febr. 10. 10:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Azert felek egy kicsit...na jo...nagyon:/
2017. febr. 10. 10:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Április elejére várjuk 3.babánkat 😊

Első természetesnek indult,de 4 órányi tolófájás után császár lett ...

Második természetes szülés volt.

A fájdalom küszöbödtől függ mennyire fogsz szenvedni,de megéri 😁

2017. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hat en hogy harmadikat nem fogok vallalni az mar ezer szazalek,de meg masodikat se.

Mar alig varom hogy vege legyen ennek a terhessegnek is,es ahogy magamat ismerem nekem nagyon alacsony a fajdalomkuszobom,ugy hogy,majd meglatjuk. De azt mar elore latom,hogy egyszer eleg lesz atelni.:)

2017. febr. 10. 12:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért mindjárt nem felejted el a fájdalmat, fél éve szültem, tisztán emlékszem, mennyire fájt, de gyors szülés volt. Utána persze gátseb+aranyér... De nem ezért nem szeretnék (egyelőre) 2. babát. Inkább a komplikációktól félek terhesség alatt és szülés közben. Pedig én konkrétan ordítottam a 3 óra alatt, amit vajúdtam, rögtön 3 perces fájásokkal kezdtem, a kitolás már megkönnyebbülés volt.
2017. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz sokat szenvedni kérj edát! Nekem így teljesen kibírható volt és jó élmény maradt! Ha egyszer könnyíthetsz a dolgodon miért ne tennéd? Én nagyon féltem a fájdalomtól de így szuper volt. Jó babavárást kívánok!
2017. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3.at várom elsővel 18 orát szenvedtem, másodikkal két napig 20 percenkét fájások, majd az utolsó 9 órában kezdett el csökkeni a perrcek száma, persze kaptam infúziót,amiben volt oxi. Sokat szenvedtem.de megérte. Elsővel végig orditottam, a másodiknál egy hang nem jött ki.Edá ra esélyrm sem volt ott ahol én szültem, fogadott orvosom kijelentette hogy nem, felejtsem el...mire hatna addigra megszülök, de egyébként sem kérhető... igy a harmadikkal a pocakban nagyon félek újra...nem érzem magam olyan erősnek hogy ujra spontán szüljek.. mindkét gyermekem egészséges...és én a szülést illetve a vele járó fajdalmakat igy lassan 10 év után sem felejtem. Nem akarlak ilyeszgetni.... de ami fáj az fáj. Gyors szülést neked!
2017. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia Kedves Kérdező! Hogy vagytok? "Milyen" volt a szülés?
2017. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!