Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek miért volt sürgősségi...

Kinek miért volt sürgősségi császárja? Titeket mennyire bántott, hogy nem sikerült természetesen?

Figyelt kérdés
Nekem levált a méhlepény, tolófájásokkal toltak a műtőbe. Végig természetes szélesre készültem, nehezen éltem meg, de örülök, hogy jol vagyunk.
2017. febr. 20. 20:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Kedves 8-ay szintén ugyan az csak nekem semmi fájásom nem volt
2017. febr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Sürgősségi is volt, meg nem is. Végig tudtam, hogy az lesz, persze a doki nem így gondolta. Én végig császárra készültem. A fiam végig faros volt. Kiírt napon tachicard szívverés, oxira sem tágultam semmit. Lábtartásos lett, így azonnal műtő, ahol kiderült, hogy belekakilt a vízbe. Semmi baja nem lett szerencsére. A doki simán megszülesztett volna első babával is farosan, lábtartásosan viszont nem lehet.

A lányom már császáros előzmény miatt automatikusan császár lett, bár ő sem programozottan, mert ha beindult volna, akkor megszülhettem volna. De a 39. hétig semmi nem volt, se fájás, se nyílás, így csütörtök délután szóltak, hogy reggel műtét. Én megkönnyebbültem, nem akartam hüvelyit, úgyhogy én nem bánom, hogy így alakult.

2017. febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
35hét 4 napon elfolyt a magzatvíz, és nagyon gyorsan ki is tágultam de egy óra nyomás után "rájöttek" ,hogy nem fog kiférni, és le sem jött a szülőcsatornába a baba, így azonnal császár, és a fájásoknál esett a szívhangja is... mára már 6 hónapos igazi kis örökmozgó legényke :) nekem már megváltás volt a császár, mert rettenetesen fájt a csípő csontom, már magamon kívül voltam, nem is nagyon fogtam fel, hogy már a műtőben vagyok.
2017. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

Relatív téraránytalanság,beilleszkedési rendellenesség miatt volt csm.4órán keresztül voltak tolófájásaim műtét előtt.Már könyörögtem a császárért.Pár hónapig bántott h nem voltam képes megszülni.De végül beletörődtem.

Második baba sikerült spontán 😊

Harmadikat várom.Meglátjuk hogyan sikerül.

2017. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
Arctartás miatt tolófájásokkal császár lassan 3 éve. Akkor nem bántott, már nagyon fájt, örültem is neki addigra. Most az 5 hónaposom viszont normál úton született, hatalmas élmény volt. Bár én császárt akartam, az orvosom beszélt rá a hüvelyire. Császáros előzménnyel ma már bátran lehet szülni. Megjegyzem az itteni kórházban hallani sem akarnak róla. Az én orvosom bp-en dolgozik.
2017. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
Programozottnak indult, lábtartásos farfekvés, 36 hetes UH-n már látták. Szó nem lehetett róla, hogy megszülöm, mivel első baba (kivéve persze ha befordul, de az UH szerint már annyira nem fért el, hogy esélytelen volt a dolog, elég kicsi vagyok, nem volt sok helye, pedig ő is pici lett). A kiírt nap előtt 5 nappal be kellett feküdnöm, mert elszállt a vérnyomásom, 3 napig marékszám ettem a vérnyomáscsökkentőt nulla eredménnyel, úgyhogy az orvosom azt mondta reggel, hogy nem várunk tovább, délben megyünk a műtőbe. Szóval ilyen sürgősségi is, meg nem is, mert azért rohanni nem kellett, de a tervezettnél hamarabb meg kellett ejteni. Amikor mondták, hogy császár lesz, nem érdekelt, akkor és ott sem érdekelt, csak hogy egészségesek legyünk mindketten. Utólag kezdett zavarni, nem is az, hogy nem szültem meg, hanem hogy egyetlen fájást se élhettem át, semmi szülésélményem nincs. A másodikat szeretném majd megpróbálni megszülni, vagy legalább odáig eljutni, hogy megindul.
2017. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%

Ez azért van, mert a szülést teljesítménynek éled meg. Nekem is sürgősségi császár volt és köszönöm, hogy a gyermekem életben maradt és nem lett oxigénhiányosan fogyatékos.

Kicsit át kellene értékelni ezt az egészet. Az életetek mentették meg, de hála a tudománynak itt vagytok mind ketten. Te pedig magadat sajnálod a kihagyott élmény miatt...

2017. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem sajnálom magam, én ilyet nem mondtam. Sőt, mindennapokban eszembe sem jut, csak ha szóba kerül, sajnálom, hogy én nem élhettem át, ennyi.

De örülök, hogy te jobban tudod, mit gondolok vagy érzek, és osztod az észt úgy, hogy te nem ezt élted meg, mert neked sürgősségi volt, tehát fingod nincs, milyen ez az oldal.

2017. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lepényleválás miatt.
2017. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem fordult be (első baba)+ kora szülés (35.het). Esély se volt normál szülésre. Eleinte nagyon bántott, szép természetes szülést akartam. De főleg az a része bántott, h inkubatorba kellett tenni, nem lehettem mellette stb. Ma már túl vagyok rajta, ha egyáltalán ez lehetséges
2017. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!