Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Dél-Pestiben hogy zajlik...

A Dél-Pestiben hogy zajlik egy tervezett császár fogadott orvos nélkül? Van tervezett időpont? Vagy meg kell várni míg be indul a szülés? Harmadik császárom lesz.

Figyelt kérdés
Az elsőnél volt orvosom.41 hétre meg indította a szülést,majd amikor lejárt a műszakja,hazament.26 órás vajúdás után gyengült a baba szívhangja és az épp ügyeletes orvos megcsászározott.A másodiknál ismét fogadtam orvost,Ő a műtétnél jelen volt igaz,de két nappal utána kikapkodta a varratokat,mondván neki el kell utaznia,és nem lesz semmi baj.Hát lett.Hazamenetel után szembesültem vele hogy szét nyílt a vágás.A helyi sztk-ba stoppoltak össze.Valahogy elvesztettem a fogadott orvosokba fektetett bizalmamat.
2017. márc. 3. 10:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!