Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben Dr. Likár Zsoltnál...

Győrben Dr. Likár Zsoltnál szült mostanában valaki? Mennyi nála a vizsgálat és mennyit illene adni neki szülés után?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Feleségem nála szült 2013-ban és most is nála fog.

A maszek rendelésére járunk, ott alkalmanként 10.000 Ft-ot kér.

A szülés végül programozott császármetszés lett. Nem kérdeztünk senkitől se "illendő összeget". Én azt gondoltam, hüvelyi szülésnél adok neki ötvenezret, császárnál valamivel többet. Aztán anyósom biztatott, hogy adjak többet és adott még hozzá ötvenet, így végül százezret adtunk neki. Szerintem ha 50-70e Ft-ot adtunk volna, az is tökéletesen elég lett volna.

Most szintén százezret tervezünk adni neki, de ebben benne van, hogy nem akarunk kevesebbet adni, mint múltkor.

2017. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még nem szültem meg, de hamarosan. 10 ezer egy rendelés, 100-at tervezünk neki adni. Ha véletlenül komplikáció lenne, akkor lehet egy kicsit többet.
2017. márc. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
0 Ft-ot adj neki szülés után szerintem. Nekem 3 gyerekem van, egyik után sem adtam az orvosnak egy fillért sem.
2017. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!