Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Keszthelyen szült anyukák,...

Keszthelyen szült anyukák, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Minden vélemény, apróság érdekelne.

Azért ezt választottuk, mert a másik lehetséges kórház eszméletlenül lepukkant, és szó szerint dzsuvás a szülészet.

Érdekelne, h veletek volt a pici mindig, mindennel elégedettek voltatok, meg minden más is.

Köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 11. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Függ attól hogy ki a fogadott dokid.
2017. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy fogadott legyen. Az orvos különben is csak egy dolog.
2017. márc. 11. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én júliusban szültem itt Keszthelyen. Én teljesen elégedett voltam. Kora reggel szültem, délután már velem volt a lányom. Éjjel is kint volt. A csecsemősök is nagyon segítőkészek voltak, mindenben segítettek. A szülésnél is minden rendben volt, egy nagyon aranyos szülésznőt kaptam. Fogadott orvosom volt. Én elégedett voltam.
2017. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak mert azt írtad hogy te választod a kórházat. Ha nincs fogadott dokid csak a körzetedhez tartozóban szülhetsz nem te választod ki.
2017. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem így van. Csomó ismerősöm szült ott a városból az ügyeletesnél.
2017. márc. 11. 19:29
 6/8 A kérdező kommentje:

Bár ez lényegtelen, de valóban nem fejtettem ki részletesen..a lakcímem addigra valószínűleg megváltozik.

De maradjunk a kérdésnél!

2017. márc. 11. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Tavaj nyaron szultem fogadott orvossal. A szuloszoba tiszta,es az utobbi evekben lett korszerusitve a vajudo resz. Vajudas kozben allhatsz ulhetsz , ami epp kenyelmes...nem vagy fekvesre kenyszeritve,es a labaidat sem rakjak szuleskor kengyelbe. A szulesznok alltalaban mind kedvesek voltak. Ihatsz vajudas kozben..smi szerintem eleg fontos szempont. A babat vizsgallatok utan megkapod es a megfigyelesi idod alatt veled lehet. Maga az osztaly is rendezett...egy ket dologtol eltekintve... noverek aranyosak es segitokeszek.... a baba velef van mig bent vagytok. Furdetni is nekrd kell...persze vegignezik ahogy csinalod. Pelenkat,torlokendot es popsikremet neked kell vinni.Az etkezes pocsek...szinte semmit nem ettem meg..felismerhetetlen mit adnak ebedre...a reggeli vacsora torheto ha a sajtoddal felturbozod. Ha jol emlekszem 2 huto es 1 mikro van. .ha van valami kerdesed szivesen valaszolok.
2017. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fogadott orvosom és ott szültem novemberben.Nagyon rendes volt az orvos és a szülésznő is.A csecsemős nővérek is nagyon kedvesek,segítőkészek.Nekem még a kaja is ízlett nagyjából. :D A baba végig velem volt amíg be nem sárgult.Akkor csak etetni hozták ki meg délelőtt velem lehetett.Összességében nagyon örülök,hogy ott szültem.Az egyik doki viszont nagyon bunkó volt,hála istennek nem nála kellett szülnöm.
2017. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!