Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a doki csak a szülésnél...

Ha a doki csak a szülésnél volt ott, de nem hozzá jártam terhesgondozásra, mennyit adnának a szülésért?

Figyelt kérdés
A saját dokim nem vállalt szülést, ezért kértem fel őt, kb. az utolsó 20 percben volt ott, mert gyors volt, plusz ellátott. Mennyit adnának neki? Volt valaki hasonló helyzetben?
2017. márc. 12. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanannyit, mintha hozzá jártál volna terhesgondozásra és nem lett volna ilyen gyors a szülés. A terhesgondozást gondolom akkor is külön fizetted volna neki alkalmanként, ha hozzá jártál volna. A szülés meg lutri. Akkor sem adnék többet a tervezettnél (esetleg megbeszéltnél), ha sokáig tart. Akkor szerintem úgy korrekt, ha a rövid szülésért is megkapja.
2017. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Én nem adnék.
2017. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A saját dokid is 20 percet lett volna ott ilyen esetben. Ha felkérted akkor én is annyit adnék mintha a saját lett volna ott. Ha nem érne rá a saját és az ügyeletes ugrana oda, akkor adnám a tervezett felét.
2017. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!