Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki azt mondta ma, hogy...

A doki azt mondta ma, hogy mehetek védőnőhöz és terhesgondozásra. A védőnőnél van időpontom, de a terhesgondozás hogy megy?

Figyelt kérdés
A védőnőhöz egy hét múlva kell mennem, de nem tudom, hogy megy a terhesgondozásnál. Időpontot kell ott is kérnem? Vagy várjam meg a védőnővel való találkozást és majd ő elmondja, hogy mit csináljak?

2012. okt. 16. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden védőnőnek megvan a saját fogadóideje, pl az enyémnek csütörtökönként 9től 12ig. Nekem az időben kell mennem valamikor.
2012. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenhol máshogy megy. Nálunk (Tatabánya) a nőgyógyász adott tel. számot ahol időpontot tudtam kérni a terhesgondozóba, vagy személyesen a kórház betegfelvételén lehet még. Szerintem várd meg a védőnővel való találkozást, mert úgy is ő tölti ki a kiskönyvet is amit a terhesgondozóban kérnek majd.

33 hkm

2012. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabszem ***** válasza:
szerintem ez mindenhol máshogy van. Nekem pl. először a terhesgondozóba kellett mennem, ez Zuglóban az SZTK-ban van. De oda is időpontot kellett kérni. És ott mondták meg hogy ki a védőnő akihez mennem kell. A védőnő adja a terhes kiskönyvet ezért fontos minél hamarabb elmenni hozzá. De olyat is hallottam hogy valakinek nem kellett terhesgondozásra járni, csak védőnőhöz.
2012. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok: nálunk a védőnő tartja a terhesgondozást.
2012. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a budafoki SZTK-ba járok. nekem először védőhöz kellett mennem, utána mehettem csak terhesgondozásra. utána mentem a nőgyógyászati rendelésre, ahol soron kívül kértem időpontot a dokimtól a kismamagondozásra.

de a védőnőd majd el fog mondani mindent ezzel kapcsolatban. mint látod mindenhol máshogy működik a rendszer.

2012. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor megnyugodtam, hogy nem maradok le semmiről. Olyan kellemetlen, hogy nem tudom, hogy hová kell mennem, hol kell időpont meg ilyenek... de nagy segítség, hogy itt meg tudom kérdezni! Még egyszer köszönöm!
2012. okt. 16. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!