Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Missed ab. Után a következő...

Missed ab. Után a következő terhesség lehet normális? Vagy gyakran ismétlődhet?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi volt az oka. Ha az anya valamilyen kezeletlen betegsége, akkor ismétlődhet a végtelenségig. Az esetek többségében azért nincs különösebb oka, egyszerűen valami nem volt tökéletesen a helyén úgymond, ilyenkor semmi hatása nincs a következő terhességekre, hogy volt már egy missed. Ha többször megismétlődik, akkor el kell kezdeni okot keresni.
2017. márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vashiányom volt. Illetve pajzsmirigy alulműködésem. Mind2őt kezelik gyógyszeresen. December elején volt vérvétel ott már rentben voltak az értékeim. Vörösvérselyt süllyedés volt kicsit magasabb. 13 napja késik most akarok tesztet csinálni . Örülnék neki csak bennem van a félsz is sajnos.
2017. márc. 13. 09:08
 3/7 Ági83 ***** válasza:
Nem akarlak megíjeszteni,de az én esetemben missed ab után egy évre lettem terhes és sajnos vetélés lett belőle. Kezelt pm alulműködésem van. Most az endodoki kivizagál,hormon uh,ilyenek. Remélem neked szerencsésebben alakul a terhességed!
2017. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, beteg lehetett a baba. Most 25 hetes vagyok.

De nagyon nehéz volt elhinni, hogy másodszor minden oké lesz.

2017. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos az első bébi nálunk is angyalka lett :( nem tudjuk az okát észre sem vettem hogy baj van. X év januárban műtöttek utána 6 hetet kellett várni májusban volt meg utoljára tehát egy próbálkozós honapban jött meg a következőben már nem :) félve mentem a vizsgálatokra nehogy újra baj legyen de hál' istennek egészségesen a 40.héten megszületett az életünk értelme. :) csak pozitívan!
2017. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerdán reggel akarom megcsinálni a tesztet és majd kiderűl. Pajzsmirigy eredményem decemberben jo volt meg már a vas is. Ha az vagyok csak pozitivan állok elébe. Ha nem akkor próbálkounk tovább is. Nagyon sajnálom hogy sokan járnak igy mint mi. Tudom mindenkinél más ez hogy mikor hogy sikerűl. Énis kicsit félek de muszály magunkat túltenni . Kitartást akinek még nem sikerűlt. Reméljük fog mibdenkinek aki szeretne babucit .
2017. márc. 13. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, nekem a következőből egy egészséges kislányom született :) De persze a terhesség elején nagyon aggódtam, folyton paráztam az ultrahangok előtt, hogy minden rendben legyen (az elsőnél teljesen tünet nélkül halt el a baba, csak UH-n derült ki, hogy már üres a petezsák). Akkor nyugodtam meg, mikor már éreztem a mozgását, tehát valahogy tudtam vele kommunikálni. Mondjuk nekem semmi bajom nem volt, de nálad ha kezelik a problémákat, biztos minden oké lesz :)
2017. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!