Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van Budapesten olyan magánklin...

Van Budapesten olyan magánklinika, ahol 2-3százezerért lehet szülni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
300 felett van, a Róbert kórházban, de az csak maga a szülés ügyeletes orvos+ ügyeletes szülésznő kombó és ott tartózkodás, nincs benne semmi vizsgálat, vagy terhesgondozás.
2017. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez hihetezlen..olcsobb nincs? Mindenki fel milliot kolt ra aki nem a korzeti korhaz ugyeleten szul??
2017. márc. 24. 14:37
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Én őszintén szólva nem értelek. Ha van "felesleges" pénzetek, akkor nem mindegy, mennyi? Ha meg nincs, vagy "csak" 300 ezer van rá, akkor miért nem fogadott orvost akarsz, az kevesebbe kerül, és a maradéknak nyilván lesz sokkal jobb helye. Félre ne érts, semmi rosszindulat nincs bennem, csak kíváncsi vagyok, mert azt hittem, magánklinikán azok szülnek, akiknek teljesen mindegy, mennyibe kerül, mert nem hiányzik az az összeg.
2017. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az elsot ugyeleten szultem ingyen, igy fogalmam sincs ezekrol a dolgokrol.

Fogadott orvos nem csak maganklinikan van? Vagy kiberel egy mutot a korhazban? Szeretnek programozott csaszart, nem tudom hogy kell hozzakezdeni.

3szazezer a lelektani hatar, ennel tobbet nem adnek ki ra.

2017. márc. 24. 15:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogadott orvosod állami kórházban is lehet.Az hogy meg tudod e beszélni vele előre a császárt más dolog.De szerintem megoldható.
2017. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Állami kórházban is lehet fogadott orvosod, csak szeretik ők végezni a terhesgondozást is. Olyan orvos kell, aki az adott kórházban dolgozik. Ekkor nem kell bérelni semmit.
2017. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
300 ezerért magánban nem találsz, főleg hogy a kérésre császár plusz pénz szokott lenni. És fogadott dokit nem csak magánkórházban találhatsz, hanem rendes kórházakban i, viszont hozzájuk kell járni terhesgondozásra, így ez, plusz a szülés, lehet nem jön ki 300-ból. Legalábbis az én orvosomnál nem jönne ki. De megkérdezhetem miért nem akarsz szülni?
2017. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak a csaszar johet szoba, sajnos vagy ez vagy nem lesz tobb gyerkoc:( pedig szeretnek meg 1et.
2017. márc. 26. 10:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a lélektani határ még a róberthez is alacsony. Náluk az árlista elsőre tetszetős, de aztán mikor megnézi az ember, hogy ez is plusz, az is plusz, meg nem is egyágyasba tesznek stb. akkor van egy ilyen szarrágós érzés, amikor meg kiszámolja, hogy akkor még is mennyi lenne, akkor jön az "anyátokat"
2017. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk a Robertbe nem mennek maganba..ott vannak vicces tapasztalataim..nem reszletezem.
2017. márc. 27. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!