Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maternity Magánklinika vs....

Maternity Magánklinika vs. Róbert Magánklinika?

Figyelt kérdés

Mindkét klinikán voltunk,tapasztaltunk jót és kevésbé jót,az orvos mindkét helyen szimpatikus,és segítőkész volt.

Szeretnénk dönteni lassan..

Bármilyen tapasztalatot szívesen veszek


2015. ápr. 13. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Császárarányt figyelembe véve Róbert Klinika. Már ha nem akarsz feltétlenül műtétet. Róbertben is a Praxis csapatot ajánlom. Igazi emberek azon túl, hogy orvosok.
2015. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetes szülést szeretnék:)Köszönöm!
2015. ápr. 13. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Gutmann Orsolya, Dékány Ágnes, vagy Kovács Zoltán - Róbert Klinika.
2015. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Róbert klinika
2015. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A Maternityben több a császár, viszont az igazgató szaktudása és elvárása a kollegák felé nem elhanyagolható szempont. Nekem a barátnőm szült nála azután, miután már mindenki más lemondott róla. A teherbeesése előtt is a halálból hozta vissza. (más kórházban eltolták a műtétjét, így életveszélyes szövődménye lett)

Maximálisan meg volt elégedve mindennel.

Én magam a Róbert klinikán szültem. Sjnos én nem tudok pozitívan nyilatkozni, kivétel a gyermekágyon töltött napok. A szülésznő pokrócul viselkedett (szerencsére váltás lett így nem ő maradt), az orvosom elvitt a császár irányába, pedig ez nem lett volna indokolt. Valószínű nem jól választottam orvost... arról nem is beszélve, hogy a végösszeg több volt, amit a számla mutatott, mert az orvos tudtomra adta, hogy többet vár...megadtam neki, de többet nem mentem vissza.

A terhesgondozáson órákat vártam. Kérem szépen ez egy magánklinika, tartsák már be az időpontokat!

2015. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kedves Utolsó,megírnád-akár privátban is-a szülésznő/orvosod nevét,félek,nehogy ilyenbe belefussak.

Mindkét kórházban jártunk és sajnos mindkét helyen hihetetlenül sokat kellett várni(Róbertben 35 perc nyúszás volt,Maternity-n 50 perc),ami engem is meglepett.Ha ez mindennapos,és minden alkalommal így van,akkor valóban van még hova fejlődni a magán eü-nek is.


A Maternity-től valóban annyi tart vissza,hogy nagyon sok orovosukok a SOTE I-ről jött át,amely ugye egy klinikai hely,nem a legalternatívabb,természetbarátabb.Ráadásul nekem onnan pont,hogy nagyon negatív élményeim vannak.

2015. ápr. 13. 23:04
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Maternity-ben szultem. Termeszetes uton. Csak ajanlani tudom. Maximalis felkeszultseg; figyelem es kenyelem. A masodikat is ott fogom szulni, ha lesz.


Ha van kerdesed,irj privatot.

2015. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Róbert!! Kétszer szültem, mindkettőtt ott, (5 éve, és 6 hete) és egyszer sem volt fogadott szülésznőm, ennek ellenére mindkétszer tündért fogtam ki!! :) másodjara egy nagyon kis fiatalt, kicsit meg is voltam ijedve, hogy ilyen fiatalon vajon mennyi tapasztalata lehet, de maximálisan értette a dolgát, ráadásul másnap még be is jött meglátogatni minket, teljesen el voltam képedve. :) Mindkétszer természetes úton szültem, mindenféle beavatkozás nélkül, oxit sem kaptam, ráadásul gátvédelem volt mindkét alkalommal!! Hagytak úgy szülni, ahogy jól esett. Az ott töltött napokra is szívesen emlékszem vissza!! Mindenki nagyon kedves volt, és segítőkész! Ha lenne harmadik (bár ezt nem hiszem :D ), csakis őket választanám újra!!
2015. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,megkérnélek,hogy ha van egy kis időd írd meg,hogy ki volt az orvosod-szülésznőd.

Elég sok fórumot átolvastam,valószínűleg a Róbert mellett döntünk,de orvos még nem tudom ki lenne

2015. ápr. 14. 14:30
 10/10 anonim ***** válasza:
A második szülésznő nevét az oldalról lestem le. :) Hammel-Páll Szidónia. Ő volt, aki még meg is látogatott. :) Az első szülést levezető szülésznő sajnos már nem dolgozik a klinikán, de tündér volt ő is! Őt Pálffi Andinak hívták. Az orvosom pedig ugyanaz volt mindkét alkalommal, ő választott volt, Dr. Kovács Péter. Ő nálunk amolyan családi hagyomány. :) Már öcsém is nála született 25 éve. :) jófej doki, elég laza és van egy sajátos humora, de mi nagyon szeretjük. :) ha a klinikát választjátok, szerintem jól fogtok dönteni! ;)
2015. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!