Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma láttam egy videót amikor,...

Sssaszem kérdése:

Ma láttam egy videót amikor, bemutatták a férfi akin tesztelték, hogy mennyire bírja a szülési fájásokat. Mint kiderült, hogy a nők mért bírják annyira a szülési fájásokat? A férfiak mért nem bírnak ekkora fájdalmat?

Figyelt kérdés
szülési fájdalom, szülés

2017. márc. 25. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A nők azért bírják, mert muszáj.

Senki se jön és kapcsolja le, ha már nem bírod.

A teszten résztvevő férfiakban ott a tudat, hogy ha elég volt, akkor abba lehet hagyni. De ha nem így lenne, mert mondjuk tényleg szülnek, akkor ők is kibírják. Mivel egyszerűen nincs más választása: fáj, de túl fogja élni. Vagyis kibírta.

2017. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Nyilván elmenni háborúba és végtagokat elveszíteni vagy a saját beleidet a kezedben tartva meghalni nem jár semmilyen fájdalommal.


Egyébként a férfiak nem szülnek, így soha nem élnek át szülési fájdalmakat.

2017. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
A férfiaknál csak a fájdalmat idézik elő,a szülés közben termelődő hormonokat nem!
2017. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Azért nem bírja mert férfi. Úgymond nem erre lett "termetve/tervezve
2017. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Birja a franc.
2017. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
A nőknél szüléskor oxitocin hormon termelődik,ami természetes fájdalomcsillapítóként is funkcionál.Ez segít valamilyen szinten elviselhetőbbé tenni a szülést.A férfiaknál ilyen nincs.
2017. márc. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
A szulesi fajdalmat NEM tudjak ferfin szemleltetni. Ergo, aterezni, atelni is keptelen. Nincs mehe, nem tud tolofajast erezni.
2017. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Épp írni akartam, h Sztem ez a fájdalom immitálás náluk nem igazán lehetséges több okból se. Nincs méhük és olyan sima izomból ami a szuleshez kell nekik egyedül a szívükben van, tehát eleve nem képesek kicsit se érezni ezt a fajta fájdalmat. Nincsenek olyan hormonok. Nem érezték azt a 9honapnyi fejlődést odabent, nem úgy várják a babát mint az anya- teszem hozza néhány apuka jobban várja mint anyuka. A fájdalom küszöbök is mások, lehet h apuka levágja az ujjat és csak szisszent egyet-parom le datálta véletlen husdaraloval, míg én ha el vágom csak az ujjam két napig fájlalom. Persze próbálhatják ezt elmondani nekik és megmutatni de Sztem ez egy olyan dolog amit a férfiak sose tudnak átérezni, míg mi nők pl a fájdalmas merevedést, vagy tokon rúgást nem 😌
2017. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontozta a válaszomat,ajánlom neki,hogy olvassa el a wikipédian vagy más forráson az oxitocin hormon hatásait.Igen is fájdalomcsillapítóként is funkcionál szülésnél.
2017. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!