Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális hogy 6 honappal...

Normális hogy 6 honappal szules utan meg mindig nagyon faj a behatolás minden alkalomkor (volt gatmetszes is) járt még így valaki mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem. A barátnőm járt így. Gonfolom a gátmetsés után nem megfelően varrták össze. "Plasztikázták" neki, ugyanúgy a nőgyógyász csinálta altatásban.
2017. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Pedig de. Nekem másfél év volt mire rendeződött a szex és nem fájt. Egy ev mire csak az első pár masodperc fájt. Nem a gatmetszés hege fájt, pedig repedt is a mehszájam, de szépen gyógyult. A dokim azt mondta hogy a szoptatás miatti hormonok miatt ennyire rugalmatlan a hüvelyem és ezérz fáj. 19 hónapja szoptatok de már "csak" napi 4-5x. Akinek ninxs ilyen gondja az itt ügyis azt fogja mondani hogy nem normális, pedig hidd el nem vagy egyedül, sokakat találtam akik ugyanigy voltak. Hidd el idővel jobb lesz.
2017. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
De ha megnézeti, talán megspórolhat egy évet, nem?
2017. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy szukebbre varrtak (mint engem...). Erdemes sikositot hasznalni.
2017. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt gátmetszés és fél éves a kicsi. Nekem nem fáj. Sztem 2 és fél 3 hónapos lehetett a gyerek amikor olyan lett mint volt, sőt nekem jobb is lett. Biztos a varrásnál szúrtak el vmit, vagy nagyobb volt a seb, több varrat és nehezebben gyógyul. Sztem érdemes megnézetni!
2017. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Második vagyok. Én is azt hittem szervi baj van és kértem a dokit hogy nézzen meg, meg is tette. Semmi baj nem volt mégis fájt. Gondolom azóta volt a kérdező dokinál legalább a 6 hetes kontrollon. Ha van valami az ott is látszott volna már. Szóval nem tartom valószínűnek hogy ezzel spórolhat egy évet. Nekem a szoptatás miatti hormonális dolgok voltak az okok. Akinek nem volt ilyen könnyen beszél hogy nem normális. Kérdező kérdezz rá a dokidnál. Nem hiszem hogy azt fogja mondani hogy szervi gond és nem normális. A dokim is találkozott mar ilyen gonddal.
2017. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Én császárral szültem és nekem is fájt, orvos mindent rendben talált,de ígyis hosszú hónapok teltek el mire fájdalom nélkül ment a házasélet!
2017. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ennyiből nem lehet megmondani. Menj vissza a dokihoz és nézesd meg magad.
2017. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az 1 éves kontrollon rákérdeztem a dokimnal, hogy normális, hogy 1 év eltelt és még mindig fáj a behatolás? Azt mondta, higy van olyan akinek 2 évig fajt. Pff. Én 1 évig szoptattam, lehet, hogy amiatt volt, mert 3 hónappal később már nem fajt.
2017. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!