Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 napja erős jóslófájások...

Sylvi860617 kérdése:

3 napja erős jóslófájások óránként mikor lesz ebből szülés?

Figyelt kérdés
38+4 hetes kismama vagyok és napok óta erős jóslófájásaim vannak szinte óránként. Minden nap azt hiszem hogy a mai lesz a nagy nap de nem rendszereződik. A lábaim hetek óta olyan mint egy buci a víztől az ujjaim is. Naponta kb 4szer van nagy wc. A hasam már nagyon lent van és minden feszül alul. Szerintetek mikor várható ebből szülés?
2017. ápr. 2. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem lehet kiindulni. Lehet ma de még több idő is. Nekem hetekig voltak jóslóim, az utolsó 2-3 hétben az volt ritka, ha kimaradt 1-2 óra. A szülésem mikor beindult se tűnt fel tőlük, csak az, hogy zuhany után sokkal erősebben jöttek. Szóval nekem az utolsó napokban nem volt változás.
2017. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma, holnap, holnaputan, barmi lehet. Most mar ezt a kis idot fel labbal is ;)

Jo egeszseget!

2017. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írták is, bármikor.

Fontos, hogy légy kész az előkészületekkel, hogy ha pár nap vagy 2 hét múlva érkezne a pici, ne kelljen kapkodni. Én az utolsó két hétben már boltba úgy mentem le vagy moziba, stb., hogy mondtam a fiamnak, hogy légyszi még várd meg hogy hazaérjek.

Boldog babavárást és egészséges továbbiakat kívánok Nektek!

2017. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van bármikor lehet. Görcsösen keresem amit a lelkem mélyén tudok hogy nem lehet előre megmondani mikor akar kibújni. Van egy másfél éves örökmozgó lányom és a testi korlátozottságom miatt vele nagyon nehéz. Ezért is szeretnék minél előbb szülni. Én már hetek óta nem megyek sehova mert nem bírok sétálni. Párom kamion sofőr úgyhogy másokra vagyok utalva bármi is van.
2017. ápr. 2. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Tarts ki, nyakunkon a hidegfront!
2017. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!