Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben (illetve nagy...

Debrecenben (illetve nagy városokban) mennyi pénzt "szoktak" adni szüléskor a fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne hogy ha valaki nincs megelégedve a fogadott orvosával, akkor mennyit adjon?

Van-e olyan köztetek aki várandóság alatt váltott orvost?



2017. ápr. 5. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét díja? Enyém 100 ezret kért
2017. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden,a 20.héten kerültem másik orvoshoz,akkor költöztünk.A vizsgálat 8000 volt/ alkalom,programcsászárom lett,90 ezret kapott.Nem kért pénzt,azt mondta,neki benne van a terhesgondozás árában.Mi pont ezért választottuk őt.
2017. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla hogy lenne konkrét díja, ezt mondani szokták, vagy meg kell kérdezni?
2017. ápr. 5. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én mostanában fogom megkérdezni. Van olyan orvos is, aki előre megmondja, de az enyém pont nem ilyen. Eddig nem fogadott el pénzt, de inkább előre megkérdezem. Nagyon meg vagyok vele elégedve, remélem ez a szülés után sem változik. 31hkm
2017. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!