Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismamák?

37 hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ki hogy érzi magát? Én ugyérzem napok ota leszakad a derekam, nehéz már a pocak ráadásul meg is van fordulva mostmár és eléggé nyom minden irányba, igen fájdalmasan mozgolodik. Nagyon várjuk már, bár második baba és elég nehéz volt az elsö szülés. ettöl független már nagyon szeretném meglátni öt. Kisfiut várunk, be vagyok pakolva, és összeszedtünk neki már mindent amire szüksége lessz az elsö honapokban :)

2017. ápr. 14. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

8-as vagyok.

Nekünk a kislegény úgy döntött, hogy nem vár tovább, kedd hajnal 3kor elfolyt a magzatvíz, pár órát vajúdtam és reggel 8kor császárral megszületett :)

3740 g és 51 cm.

Ti hogy vagytok?

2017. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Gratulalok!, ugyesek vagytok, jo nagy baba, nem is csoda ha mar fert .

E.

2017. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én már nagyon rosszul. A baba leszállt, nyomja a húgyhólyagomat, mindig pisilnem kéne. Nem tudok semmire koncentrálni, mindig azt lesem, mennyi van még a napból, mikor lesz holnap, szülök-e már. Újra lapos hasat szeretnék, amint lehet, az lesz az első dolgom, hogy hasra fekszek, megiszok egy doboz hellt, mert nagyon kívánom - szoptatás lejárta után persze - és elmegyünk valahova bulizni a párommal. Mindketten elegánsan, csinosan felöltözve. Sok vizsgálat van, ami csak nyűg, sokat vagyok egyedül, sokszor figyelek arra, hogy ez vajon már az-e..jó lenne megkönnyebbülni.
2017. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!