Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2017 augusztusára kiirt kismamák?

2017 augusztusára kiirt kismamák?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat?

Hány évesek vagytok, hányadik gyerek lesz?

Vásároltatok már valamit a kis babónak?

Nemét tudjátok már?

Beszélgessünk, osszuk meg egymással tapasztalatainkat! :)



2017. ápr. 15. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Szia, en szeptember 6-ra vagyok kiirva, de ebbol siman lehet augusztus is, fiam masfel hettel korabban jott :)

Kislanyom lesz, 32 evesek vagyunk, elso gyerkocom 6.5 eves.

Igazabol rendben vagyunk, bar egy korabbi veteles miatt tappenzen vagyok (stresszes nagyon a munkam) az elejetol kezdve. Nagyon varjuk a kislanyt, mar vettunk neki helyes kis rozsaszin es feher cuccokat, a fiu utan szokatlan de szuper kislanynak vasarolni :)

2017. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Én is szeptember 6.ra vagyok kiírva. Első baba és kislány lesz.:) én 22 fèrjem 25éves.

Majdnem mindent megvettünk már, már csak pár alap dolog kell pl. textil pelenka, meg nekem pár dolog a kórházba. A szobája is ki van festve már, ha szabadjára engedném a férjem már a kiságy is össze lenne szerelve. :)

2017. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Én augusztus 13-rá vagyok kiírva , 31 vagyok, nem tudjuk hogy ki lakik odabent, eddig nem mutatta magát , jövőhéten megyünk 4d-re reméljük ott kiderül. Így még nem vettünk semmit de a fő dolgok megvan minden, a ruhák kérdéses. Második baba, van egy 2 éves kisfiúnk. Így ha fiú akkor csak pár darab újat veszek. Dolgozok még , de már csak pár hetet, estékre rendesen lefáradok, kisfiam nem kímélő módban van. 😂 Nem egyszerű utána rohanni mikor bicózik és a hiszti rohamokat is nehezebben viselem. Egyébként jól vagyunk.
2017. ápr. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Én augusztus 21-re vagyok kiírva, 40 éves múltam. Két nagy fiam van, most pedig egy kislányunk lesz. Sok mindent kaptunk már, így vásárolni nem annyira kell majd. Egy-két dolgot vettem már én is azért... Egyébként jól érzem magam, bár én is táppénzen vagyok, egy ezelőtti vetélés miatt. Annyi a problémám, hogy már 8 kg-ot híztam, bár eddig még senki nem szólt érte, annyira nem feltűnő. Nekem volt amniocentézisem is a korom miatt, utána volt egy kis problémám, sokat kellett feküdnöm, meg Augmentint is szedtem, de hála Istennek és az orvosomnak minden rendben lett.
2017. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ronika86 ***** válasza:
64%
Augusztus 29. és kisfiú lesz :) eddig 17 kg plusz :) bár ez köszönhető annak , hogy letettem a cigit is :)a derekfajason kívül , nagyon jól viselem . Nálunk sajnos a 17. Hétig progreszteron pótlás kellett de mostmár minden rendben van . Mindenünk megvan már a picinek . Végülis ezek lennénk mi :) mindenkinek boldog babavárást és jó egészséget kivanok :) Jah a babu jezt : 20+5 nap és 328g és 25.7 cm :))))
2017. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Én augusztus 15re vagyok kiírva,2lány után egy kisfiú várja hogy letöltse a 9 honapot :) diéta és heti 5edzésnek köszönhetően 3-4kg-ot hiztam,azt is a terhesség első pár hetében.Nem dolgozom de nagyon aktív vagyok,jol viselem a terhességet szerencsére,észre sem venném ha nem nőne a pocim :) 33éves vagyok a férjem 38.Nekünk a nagyobb dolgok hiányoznak pl baba bútor babakocsi.Én is cigiztem egyébként de letettem,viszont őrülten hiányzik :/
2017. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Sziaztok. Augusztus 28....elvileg a kiirt idopont. 26 vagyik 3.baba...eddig ugy tunik,hogy kisfiu talan ket lany utan. Jol vagyok,sok idom nincs rosszul lenni...a pici lanyom teljesen eltereli minden fajdalomrol a figyelmem.😂 eddig 0.5 kg plusz van rajtam.... BOLDOG BABAVARAST ES JO EGESZSRGET NEKTEK!
2017. ápr. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok. 37 éves vagyok. Augusztus végén lesz a betöltött 38.hét után a programozott császárom. A harmadik.És a harmadik fiú. :) Már sok minden megvan,kiságy,babakocsi,pár ruha,cumi,cumisüveg,ágynemű,pár ruha,de van még mit venni. Már jól érzem magam,az elején legyengített a hányás,émelygés,még fogytam is keveset,a 14-15.hét óta jobban vagyok.Bár a múlt héten még becsúszott egy reggeli hányás,de semmi több. Most csak a savam ami megnehezíti az estéimet. Mivel a másik kettő nyár elején született,kicsit tartok tőle,hogy hogy fogom átvészelni a meleg nyarat nagy pocakkal.De biztos menni fog. Boldog babavárást nektek.
2017. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!